Radio

Radio TOK FM na święta – premierowe audycje, nagrodzone podcasty i “Urodziny Mickiewicza”

Święta Bożego Narodzenia, sylwester i Nowy Rok upłyną w Radiu TOK FM pod znakiem najciekawszych audycji. Na antenie stacji pojawią się m.in. świąteczne wydania “Poranka Radia TOK FM” z Karoliną Głowacką, “Magazyn Radia TOK FM” prowadzony przez Tomasza Stawiszyńskiego oraz Przemysława Iwańczyka, a także specjalna odsłona programu Kamila Wróblewskiego “Między słowami”. W ramówce TOK FM znajdą się też odcinki nagrodzonych cykli podcastowych – “Rzeczpospolita Kościelna” Magdaleny Rigamonti oraz “Piecza” Michała Janczury. Dodatkowo, po raz kolejny redakcja rozgłośni włączy się w projekt “Urodziny Mickiewicza” i zaprosi wszystkich do wysłuchania poezji czytanej przez wykładowców oraz studentów warszawskiej Akademii Teatralnej.

 

W czasie świąt na antenie Radia TOK FM pojawią się premierowe wydania programów najbardziej lubianych przez słuchaczy. W sobotę i niedzielę, 25 i 26 grudnia, czyli w Boże Narodzenie, stacja zaprosi wszystkich na świąteczny “Poranek Radia TOK FM” (w godz. 8:00-10:00), który poprowadzi Karolina Głowacka. Z kolei gospodarzami świątecznego “Magazynu Radia TOK FM”, nadawanego od godziny 11:00, będą: w sobotę – Tomasz Stawiszyński, a w niedzielę – Przemysław Iwańczyk. Dzięki nim słuchacze stacji dowiedzą się więcej m.in. o przeżywaniu świąt, relacjach i bliskości, jak troszczyć się o bliskich w potrzebie oraz jak ratować zwierzęta zimą, a także powędrują dookoła świata tropem najciekawszych i najbardziej oryginalnych festiwali czy tradycji świątecznych.

Oprócz tego redakcja TOK FM zaproponuje odbiorcom wysłuchanie wyjątkowych audycji dotychczas dostępnych wyłącznie w formie podcastów. W wigilię, 24 grudnia po godz. 17:00 na antenie stacji pojawią się rozmowy Magdaleny Rigamonti z podcastu “Blizny”, a w pierwszy i drugi dzień świąt po 16:00 – z nagrodzonego Grand Pressem cyklu “Rzeczpospolita Kościelna” tej samej autorki.

W tygodniu między świętami a Nowym Rokiem po godzinie 22:00 TOK FM emitować będzie serię reportaży “Piecza” Michała Janczury, nominowanego do Grand Press i wyróżnionego nagrodą “Czuły Sygnalista” przez Koalicję na rzecz Opieki Zastępczej.

31 grudnia zespół TOK FM zaprosi słuchaczy do wspólnego spędzania sylwestrowego wieczoru. Gospodarzem audycji “Między Rokami” – specjalnego wydania programu “Między Słowami” – będzie Kamil Wróblewski. W godz. 21:00 – 01:00 na antenie pojawią się wyjątkowi goście – m.in. Natasza Urbańska, Misia Furtak oraz Hania Rani i Dobrawa Czocher, będą też inne dobre rozmowy oraz muzyka – jak zawsze inna i intrygująca. Natomiast w ramówce stacji na Nowy Rok znajdą się “Poranek Radia TOK FM” z Karoliną Głowacką oraz “Magazyn Radia TOK FM” z Tomaszem Stawiszyńskim.

Oprócz tego redakcja TOK FM zaproponuje odbiorcom wysłuchanie wyjątkowych audycji dotychczas dostępnych wyłącznie w formie podcastów. W wigilię, 24 grudnia po godz. 17:00 na antenie stacji pojawią się rozmowy Magdaleny Rigamonti z podcastu “Blizny”, a w pierwszy i drugi dzień świąt po 16:00 – z nagrodzonego Grand Pressem cyklu “Rzeczpospolita Kościelna” tej samej autorki.
W tygodniu między świętami a Nowym Rokiem po godzinie 22:00 TOK FM emitować będzie serię reportaży “Piecza” Michała Janczury, nominowanego do Grand Press i wyróżnionego nagrodą “Czuły Sygnalista” przez Koalicję na rzecz Opieki Zastępczej.

Wykonawcami znów będą profesorowie i studenci Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W tym roku to: rektor – prof. Wojciech Malajkat, dziekan Wydziału Aktorskiego – Katarzyna Skarżanka, a także studenci I roku Julia Banasiewicz, Julia Ćwian, Agnieszka Rajda i Kacper Męcka. Wydarzeniem wyjątkowym będzie “Improwizacja” w wykonaniu Wojciecha Malajkata.
Obok prof. Katarzyny Skarżanki wydarzenie przygotował Jan Barański, pracownik Działu Naukowo-Oświatowego Muzeum Literatury. Montażem zajął się Jarosław Gawlik z TOK FM.

Świąteczne i noworoczne propozycje TOK FM dla słuchaczy wspiera autopromocja na antenie, na tokfm.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *