Radio TOK FM po raz kolejny ruszy z akcją „Usłysz swojego posła”

We wrześniu i październiku br., przed wyborami do Sejmu i Senatu, Radio TOK FM zorganizuje kolejny cykl otwartych dla publiczności rozmów z kandydatami na parlamentarzystów pod hasłem „Usłysz”. W debatach TOK FM będzie można uczestniczyć osobiście lub słuchać ich na antenie stacji, w aplikacji Radia TOK FM lub na tokfm.pl. Szczegóły dotyczące lokalizacji, terminów i prowadzących pojawią się już wkrótce na antenie Radia TOK FM i na tokfm.pl.

 

 

Debaty Radia TOK FM pod hasłem „Usłysz” – „Usłysz swoje miasto”, „Usłysz swoją szkołę”, „Usłysz swojego posła” – są organizowane już od 2014 r. przy okazji wyborów i ważnych społecznie reform, np. parlamentarnych, samorządowych oraz reformy edukacji.

Formuła debat Radia TOK FM stanowi platformę do dialogu – umożliwia publiczności i słuchaczom zadawanie pytań uczestnikom spotkań, m.in. kandydatom na posłów. Debaty TOK FM są organizowane w wybranych miastach nadawania stacji. Obecnie Radia TOK FM można słuchać zarówno w eterze w 23 miastach Polski, jak również w całym kraju dzięki aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play i App Store.

Radio TOK FM – Pierwsze Radio Informacyjne jest opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Stacja intensywnie rozwija swoją ofertę premium – podcastów. Liczba wykupionych dostępów Premium TOK FM dynamicznie rośnie – z oferty stacji na koniec marca br. korzystało już ponad 17 tys. subskrybentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *