Radio

Radio WAWA w nowym brzmieniu

Radio WAWA zmieniło oprawę muzyczną oraz hasło pozycjonujące. Nowe dżingle w wykonaniu Sary Chmiel są energetyczne i radosne, oddając nowoczesnego ducha stacji. Dotychczasowy liner „Zawsze Polska Muzyka” został zastąpiony nowym „Najlepsze Polskie Hity”, który odpowiada aktualnej zawartości muzycznej anteny.
 

 

– Nasza strategia polega na ciągłym odświeżaniu i unowocześnianiu oferty programowej. Rosnące wyniki słuchalności Radia WAWA dowodzą, iż wprowadzane zmiany spotykają się z akceptacją słuchaczy. Zrealizowane przez nas w ostatnich miesiącach badania wykazały, że słuchacze poszukują w radiu pozytywnych emocji, relaksu, radosnej, wakacyjnej atmosfery i ucieczki od codzienności. Odpowiedzieliśmy na te oczekiwania, wprowadzając w czerwcu nową playlistę. Teraz zmieniliśmy oprawę i hasło, aby odzwierciedlały aktualne brzmienie anteny mówi Anna Paluszek, dyrektor programowa Radia WAWA.

Nowa oprawa Radia WAWA jest nowoczesna i dynamiczna. W dżinglach zaśpiewała Sara Chmiel, wokalistka zespołu Łzy. Nowym głosem stacji został Piotr Makowski. Autorem oprawy jest Maciej Woźnica, producent Grupy Radiowej Time.

Radio WAWA to sieć rozgłośni lokalnych prezentujących wyłącznie polskie przeboje z lat 80., 90. oraz współczesne. Nadaje w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Toruniu, Rzeszowie, Opolu, Nowym Sączu, Ostrołęce, Jeleniej Górze, Trzebnicy i Kielcach. Program stacji adresowany jest do osób w wieku od 25 do 44 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *