Radio Złote Przeboje i Musicart zapraszają na koncerty „Łączy nas muzyka”

W piątek, 17 lipca 2020 r. rozpocznie się cykl wyjątkowych koncertów organizowanych przez Radio Złote Przeboje i Musicart Group pod hasłem „Łączy nas muzyka”. Co tydzień aż do 21 sierpnia w Kuźni Kulturalnej w Warszawie odbywać się będą występy najbardziej znanych polskich zespołów muzycznych, m.in. Varius Manx, De Mono i Urszuli. Bilety na te wydarzenia już teraz można wygrać w konkursach antenowych w Radiu Złote Przeboje.

 

Jak pokazują badania społeczne, wszyscy jesteśmy stęsknieni za koncertami, w których można posłuchać artystów na żywo. Dlatego Radio Złote Przeboje i Musicart Group przygotowały cykl 5 niezwykłych wydarzeń z cyklu „Łączy nas muzyka”.

Wystąpią podczas nich jedne z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki:

17 lipca – Varius Manx i Kasia Stankiewicz

24 lipca – De Mono

31 lipca – Patrycja Markowska z zespołem

7 sierpnia – Ira

21 sierpnia – Urszula

Z uwagi na obostrzenia związane z przeciwdziałaniem COVID-19 liczba miejsc w Kuźni Kulturalnej jest mocno ograniczona, dlatego występy gwiazd będzie można obejrzeć również online, wykupując dostęp poprzez systemy Pay Per View.

Słuchacze Radia Złote Przeboje mogą wygrać bilety na koncerty oraz dostępy online – w limitowanej liczbie – na antenie stacji, biorąc udział w konkursach i zabawach. Koncertujący artyści zagoszczą w programach radia, a atmosfera koncertowa udzieli się nawet tym, którzy nie będą mogli na nich być osobiście.

Bilety umożliwiające udział w wydarzeniach na miejscu można też kupić na stronach: https://biletyna.pl i http://www.kuzniakulturalna.pl/

Więcej informacji o cyklu „Łączy nas muzyka” na zloteprzeboje.pl oraz www.musicart.pl

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

zloteprzeboje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *