Radio

Radio Złote Przeboje zaprasza do "Drużyny Prokopa"

Już w najbliższy poniedziałek, 15 maja br. Radio Złote Przeboje rozpocznie konkurs pod hasłem “Drużyna Prokopa”, w którym rozda aż 150 biletów na urodzinowy koncert stacji. 24 czerwca br. z okazji 20-lecia Radia Złote Przeboje w katowickim Spodku wystąpią m.in. Thomas Anders i Modern Talking Band, C. C. Catch oraz Sandra.

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Codziennie słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wygrać wyjazd na urodzinowy koncert stacji w Katowicach dla siebie i przyjaciół.

Aby wziąć udział w zabawie „Drużyna Prokopa”, słuchacze muszą zgłosić siebie i swoich znajomych za pomocą dedykowanego serwisu na ZlotePrzeboje.pl, podając powód, dla którego to właśnie ich grupa znajomych powinna bawić się na jubileuszowym koncercie Radia Złote Przeboje. Marcin Prokop zadzwoni do wybranych przez redakcję osób i w konkursie antenowym wyłoni zwycięzców.

Wygrani otrzymają bilety na koncert, uprawniające do wejścia do ekskluzywnej strefy Golden Circle tuż pod sceną, przeznaczonej tylko dla słuchaczy Radia Złote Przeboje oraz pokrycie kosztów noclegu i dojazdu na koncert.

Pierwszych zwycięzców poznamy już w najbliższy poniedziałek, 15 maja br.

Konkurs „Drużyna Prokopa” będzie promowany w internecie (m.in. w serwisach Ipla, Onet.pl, WP, na Facebooku), na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS, w prasie („Gazeta Wyborcza”, „Polityka”, „Newsweek”) i w kinach sieci Helios.

Za produkcję reklam odpowiada SVG Studio, za planowanie i zakup mediów – Dział Promocji Grupy Radiowej Agory z agencją Blue 449 | Starlink.

Urodzinowy koncert Radia Złote Przeboje odbędzie się w sobotę, 24 czerwca br. w katowickim Spodku. Na scenie pojawią się największe gwiazdy lat 80.: znana m.in. z przeboju „Maria Magdalena” Sandra, królowa disco-pop – C. C. Catch oraz gwiazda wieczoru – Thomas Anders i Modern Talking Band. Bilety są dostępne w sklepach Empik, Media Markt, Saturn i na stronie Ticketpro.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *