Radio Złote Przeboje zaprasza na wyjątkowe czerwcowe koncerty!

Patrycja Markowska, Lady Pank i Kombii – to gwiazdy czerwcowych koncertów, do udziału w których zachęca swoich słuchaczy Radio Złote Przeboje. Reporterzy i prowadzący programy stacji będą towarzyszyć uczestnikom muzycznych wydarzeń oraz nadawać na antenie specjalne relacje sprzed koncertowych scen.

 

 

– Radio Złote Przeboje jest zawsze tam, gdzie odbywają się najciekawsze koncerty i grają największe polskie gwiazdy mówi Jarosław Barwiak, dyrektor programowy stacji. – Tym razem chcemy spotkać się z naszymi słuchaczami na wyjątkowych występach Patrycji Markowskiej oraz zespołów Lady Pank i Kombii – w Świdnicy, Warszawie i Redzie. Będziemy czekać na wszystkich z mikrofonem i niespodziankami od Radia Złote Przeboje, a tym, którzy nie mogą przyjechać na występy, zapewnimy koncertową atmosferę dzięki specjalnym relacjom naszych reporterów.

W sobotę, 1 czerwca br. Radio Złote Przeboje będzie towarzyszyć publiczności w Świdnicy na koncercie Patrycji Markowskiej.

Tydzień później – 8 czerwca br. jako główna gwiazda warszawskich Dni Ursynowa wystąpi Lady Pank, a redakcja Radia Złote Przeboje będzie nadawać program z terenu koncertowego. Podobnie w sobotę, 15 czerwca br. zespół stacji pojawi się na koncercie Kombii w Redzie.
Relacje z tych wydarzeń będzie można usłyszeć na antenie od godz. 13:00 do 19:00.

Wszystkie imprezy i koncertowe relacje wsparte zostaną kampanią promocyjną na antenie Radia Złote Przeboje i na zloteprzeboje.pl.

Czerwcowe koncerty to wstęp do letnich muzycznych propozycji stacji – już wkrótce zespół rozgłośni będzie zachęcać słuchaczy do udziału w kolejnych wydarzeniach w ramach akcji „Radio Złote Przeboje na wakacjach”.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *