Radio

Radiu Maryja grozi zamknięcie? O. Tadeusz Rydzyk apeluje do słuchaczy (wideo)

Dyrektor i założyciel Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk CSsR zwrócił się ze specjalnym apelem do Rodziny Radia Maryja.

 

 

 

 

 

– Kochana Rodzino Radia Maryja, w poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić mi się do Państwa – słuchaczy i widzów Telewizji Trwam, ale czynię to w trosce o istnienie naszych mediów wskazuje o. Tadeusz Rydzyk CSsR.

Dyrektor i założyciel Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk CSsR apeluje o wsparcie tych katolickich mediów. Prosi, by nie odkładać pomocy na później. Jak podkreśla przed pandemią koronawiurusa ofiary przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu starczyły skromnie od pierwszego do pierwszego – teraz jak mówi – kiedy zarobki spadają jest realna obawa o istnienie Radia Maryja Tv Trwam i „Naszego Dziennika”.

– Nasze media istnieją dzięki łasce Pana Boga i pomocy świadomych i odpowiedzialnych katolików i Polaków. Szanowni Państwo, Kochana Rodzino Radia Maryja, mimo trudności, z jakimi się borykamy, jeszcze bardziej prosimy o pomoc. Pamiętajcie o niej zwłaszcza teraz, w tej trudnej sytuacji. Pamiętajcie teraz i każdego miesiąca. Bez tej pomocy grozi nam zamknięcie Radia Maryja i Telewizji Trwam. Podobnie bez kupowania, najlepiej zaprenumerowania „Naszego Dziennika” też grozi jego zamknięcie. Czy możemy na to pozwolić przy morzu mediów liberalno-lewicowych i naszym niewielkim procencie mediów katolickich i polskich?akcentuje Dyrektor Radia Maryja.

Ojciec Tadeusz Rydzyk apeluje także o modlitwę w tym trudnym dla Polski i świata czasie.

– Módlmy się za Ojczyznę, za Rodaków i świat, za chorych, za mądrze w tej trudnej sytuacji działający rząd, za ofiarną służbę zdrowia, wojsko, policję, straż miejską, kapelanów szpitali, wszystkich pomagających wolontariuszy. Módlmy się o mądre, odpowiedzialne zachowanie wszystkichpodkreśla o. Tadeusz Rydzyk CSsR.

 

 

Szanowni Państwo,

Kochana Rodzino Radia Maryja, w poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić mi się do Państwa – słuchaczy i widzów Telewizji Trwam, ale czynię to w trosce o istnienie naszych mediów. Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków, w Ojczyźnie i poza jej granicami, Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Przed pandemią koronawirusa ofiary składane na te media, przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu starczały skromnie od pierwszego do pierwszego. Teraz, gdy firmy i zakłady pracy spowalniają działalność, a więc i zarobki mogą być mniejsze, boimy się o istnienie Radia Maryja, Telewizji Trwam, „Naszego Dziennika”. Te nasze media nie mają przychodów z abonamentu ani dotacji rządowych, jak na przykład TVP i ostatnio przyznane 2 mld złotych, co oczywiście przyjmujemy ze zrozumieniem, bo utrzymanie telewizji, mediów kosztuje bardzo dużo. Nasze media istnieją dzięki łasce Pana Boga i pomocy świadomych i odpowiedzialnych katolików i Polaków.

Szanowni Państwo, Kochana Rodzino Radia Maryja, mimo trudności, z jakimi się borykamy, jeszcze bardziej prosimy o pomoc. Pamiętajcie o niej zwłaszcza teraz, w tej trudnej sytuacji. Pamiętajcie teraz i każdego miesiąca. Bez tej pomocy grozi nam zamknięcie Radia Maryja i Telewizji Trwam. Podobnie bez kupowania, najlepiej zaprenumerowania „Naszego Dziennika” też grozi jego zamknięcie.

Czy możemy na to pozwolić przy morzu mediów liberalno-lewicowych i naszym niewielkim procencie mediów katolickich i polskich?

Dlatego jeszcze raz prosimy o pomoc w tym trudnym czasie.

Przepraszamy też Państwa za opóźnienie w wysyłaniu podziękowań. Mamy ze względu na pandemię koronawirusa pewne braki personalne. Prosimy o cierpliwość.

Módlmy się za Ojczyznę, za Rodaków i świat, za chorych, za mądrze w tej trudnej sytuacji działający rząd, za ofiarną służbę zdrowia, wojsko, policję, straż miejską, kapelanów szpitali, wszystkich pomagających wolontariuszy. Módlmy się o mądre, odpowiedzialne zachowanie wszystkich.

Bóg zapłać za zrozumienie, za współpracę.

2 komentarze do “Radiu Maryja grozi zamknięcie? O. Tadeusz Rydzyk apeluje do słuchaczy (wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *