„Raport”: Nowy program reporterski w Polsat News

Oglądaj od poniedziałku do piątku o godz. 20:50. Premiera 16 listopada. „Raport” to nowy program reporterów Polsat News, którzy będą ujawniać szerokiej publiczności nieznane kulisy i wątki spraw, którymi żyje Polska. Każdy program to nowy ważny społecznie temat. Program poprowadzą Agnieszka Zalewska i Michał Stela.

 

Na początek główną problematyką poruszaną w programie będzie pandemia. Sytuacja w szpitalach, wpływ Covid-19 na zdrowie dzieci i dorosłych, skutki obostrzeń dla gospodarki, historie ludzi, których dotknęła największa pandemia od niemal 100 lat. Widzowie zobaczą to co boli, przeszkadza, niepokoi, drażni, ale też ciekawi. Reporterzy „Raportu” będą blisko spraw i pokażą mechanizmy, które mają wpływ na życie każdego z nas. Ostateczna ich ocena jest pozostawiana widzom. W programie również wyjątkowe rozmowy z bohaterami aktualnych ważnych wydarzeń. Program będzie prezentował także śledztwa dziennikarskie prowadzone przez dziennikarzy Polsat News. „Raport” poprowadzą Agnieszka Zalewska i Michał Stela.

– Od dwunastu lat zajmuję się dziennikarstwem śledczym. To jest coś, co w dziennikarstwie ma szczególną rolę i jestem przekonana, że nasz zespół pokaże widzom wiele ciekawych i nieznanych szerzej wątków spraw, którymi żyje cała Polska. Nasz zespół to mieszanka dociekliwości, rzetelności i ambicji i jestem pewna, że „Raport” będzie dokładnie taki sammówi Agnieszka Zalewska, prowadząca „Raport”.

Agnieszka Zalewska z Telewizją POLSAT jest związana od 12 lat. W latach 2009-2011 była reporterką „Interwencji”. W 2011 roku dołączyła do zespołu „Państwa w Państwie”. Jako reporterka śledcza piętnuje samowolę urzędniczą, sądową i prokuratorską. Laureatka nagrody Grand Press w kategorii Publicystyka.

– Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tworzeniu tak ambitnego projektu. „Raportu”, w którym będzie miejsce na pogłębienie najważniejszych tematów, dotyczących nas wszystkich, przedstawienie różnych punktów widzenia. Mamy ambitny zespół, nowoczesne studio i atrakcyjne grafiki. Wierzę, że stworzymy nową jakość, którą docenią widzowiemówi Michał Stela, prowadzący „Raport”.

Michał Stela prowadził dotychczas program „Interwencja”. Współprowadził także szereg wieczorów wyborczych emitowanych w Polsacie i Polsat News, wcześniej – reporter. Z Telewizją POLSAT jest związany od 2009 roku.

Nowy program „Raport” od poniedziałku 16 listopada o godz. 20:50 w Polsat News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *