MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Razem z Ukrainą” – charytatywny blok reklamowy przed koncertem

Już 20 marca w łódzkiej Atlas Arenie polscy i ukraińscy artyści wystąpią podczas wyjątkowego koncertu. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej. Przed koncertem na antenie TVN zostanie wyemitowany specjalny, charytatywny blok reklamowy.

 

“Razem z Ukrainą” to niezwykłe wydarzenie muzyczne zorganizowane w geście solidarności z osobami uciekającymi przed wojną. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej, która od 2014 roku prowadzi stałą misję w Ukrainie. Minimalna cena biletu “cegiełki” to 20 zł. Podczas koncertu możliwe będzie wysyłanie specjalnych SMS-ów, które również zasilą zbiórkę funduszy. Wszyscy artyści zaangażowani w projekt zrzekli się honorariów. Koncert poprowadzą Alina Makarczuk i Marcin Prokop.

O godzinie 20:00, tuż przed rozpoczęciem koncertu, na antenie TVN zostanie wyemitowany dziesięciominutowy charytatywny blok reklamowy, z którego dochód zasili zbiórkę PAH na rzecz ofiar wojny na Ukrainie.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Follow The Step. Partnerem telewizyjnym TVN Grupa Discovery.

Transmisję koncertu będzie można oglądać na antenie TVN oraz w Playerze już 20 marca o 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *