MediaViaplayZapowiedzi TV

Reality show na Viaplay – “Z kamerą u Kardashianów”, “Million Dollar Listing Los Angeles” i inne

Viaplay to platforma, która niecałe pół roku temu weszła na polski rynek z prawdziwym przytupem. Subskrybenci mogą oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe takie jak Bundesliga, Premier League czy gale KSW, jednak sport to jedynie część tego, co oferuje popularny serwis VOD. Niedawno do zespołu dołączyły dwie doświadczone producentki wykonawcze – Małgorzata Jurczak (Hejter, Boże Ciało), oraz Barbara Wiśniewska-Grzesiak (Fort Boyard), które zajmą się polskimi produkcjami oryginalnymi. Viaplay poszerzyło również ofertę reality show o wyjątkowe produkcje Hayu.

 

Hayu ma na koncie znane i lubiane produkcje takie jak ‘Z Kamerą u Kardashianów’ czy ‘Żony Beverly Hills’. Viaplay zostało partnerem producenta znanych show na Polskę, Estonię, Łotwę oraz Litwę. Dzięki temu między innymi polscy subskrybenci będą mogli zobaczyć ponad 1000 odcinków różnorodnych programów marki Hayu bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. Większość programów objętych umową będzie miała swoją premierę na platformie Viaplay w tym samym czasie co w Ameryce.

Letni klimat

Gdy pogoda za oknem nie dopisuje, a wspomnienie urlopu staje się coraz bardziej odległe nadal można odwiedzić najbardziej ekskluzywne plaże Wschodniego Wybrzeża razem z programem ‘Summer House’. Ponadto na Viaplay można obserwować życie załogi pracującej na luksusowym jachcie w trakcie sezonu czarterowego w programie ‘Below Deck – Pod Pokładem’, którego dostępnych jest już pięć najnowszych sezonów, trzema najnowszymi sezonami ‘Below Deck Mediterranean’, i wszystkimi sezonami ‘Below Deck Sailing Yacht’.

Luksusowe mieszkania

Kolejnymi wartymi uwagi reality shows, które znalazły już miejsce w bogatej ofercie Viaplay są seriale ‘Million Dollar Listing Los Angeles’ i dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy ‘Million Dollar Listing New York’ opowiadające o życiu luksusowych agentów nieruchomości z Nowego Jorku i Los Angeles. Osoby zainteresowane tematem nieruchomości z pewnością polubią również ‘Flip It Like Dislick’, w którym Scott Disick dzieli się swoją pasją do projektowania wnętrz ekskluzywnych domów.

Nieudane operacje plastyczne

Wiele kobiet uważa, że operacja plastyczna może okazać się złotym środkiem na wyleczenie swoich kompleksów. Niestety nie wszystkie ingerencje w naturalne piękno okazują się strzałem w dziesiątkę lub co gorsza niektóre z nich nie przebiegają pomyślnie. W programie ‘Botched – Plastyczna fuszerka’ można obserwować pracę słynnych amerykańskich lekarzy plastyków, którzy odwracają skutki nieudanych operacji plastycznych. Każdy odcinek to inna historia kobiety, która walczy o to, by znów poczuć się pięknie.

Amerykańskie kobiety

Na platformie znajdują się już wszystkie sezony programu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – ‘Z kamerą u Kardashianów’, czyli show o ekscentrycznej rodzinie amerykańskich celebrytek mieszkających w Los Angeles. Osoby, które interesuje życie najbardziej zamożnych kobiet Ameryki z pewnością chętnie zobaczą najnowsze sezony ‘Żon Beverly Hills’, ‘Żon Salt Lake’, program ‘Gospodynie z Kasą. Nowy Jork’, ‘Bogate Życie w New Jersey’, ‘The Real Housewives of Orange County’, czy ‘Żony Atlanty’.

Od kuchni

Lisa Vanderpump to brytyjska osobowość telewizyjna znana między innymi z występu w programie ‘Żony Beverly Hills’. Tym razem celebrytka zaprasza widzów na zaplecze restauracji, którą prowadzi razem ze swoim zawadiackim zespołem pracującym nad budowaniem marki i ugruntowaniem swojej pozycji w show biznesie. W międzyczasie przeżywają niespodziewane kryzysy i pokazują najciekawsze kąski z życia prywatnego. Serial ‘Vanderpump Rules’ to reality show, jakiego jeszcze nie było.

Najgorętsze kąski

W historii reality shows zapisało się wiele momentów, o których świat nie zapomni. W programie ‘For Real: The Story Of Reality TV’ Andy Cohen wraca do najbardziej znaczących wydarzeń, jakie miały miejsce w tego typu programach i rozmawia z osobami, które brały w nich udział.

Hayu ma niezwykle szeroką ofertę programów z kategorii ‘bez scenariusza’, poświęconych między innymi życiu celebrytów, tematyce lifestyle, wystroju wnętrz, randkowania, gotowania, mody czy prawdziwych zbrodni.

Filippa Wallestam, NENT Group Chief Content Officer: ‘Formaty reality show dostarczają emocji oraz dramaturgii, dzięki czemu mają wielu wiernych fanów i konkurują z podobnymi treściami dostępnymi w tej samej kategorii. Znane na całym świecie programy hayu, takie jak ‘Z kamerą u Kardashianów’ i ‘Żony Beverly Hills’ z pewnością zostaną entuzjastycznie przyjęte przez publiczność na naszych czterech nowych rynkach, gdzie jedyna w swoim rodzaju oferta Viaplay, łącząca produkcje Viaplay Originals, międzynarodowe filmy i seriale, treści dla dzieci oraz sport na żywo, już teraz kształtuje nową, ekscytującą rzeczywistość na rynku streamingu’’.

Hendrik McDermott, Managing Director, Direct To Consumer – Global, hayu: “Europa pozostaje kluczowym obszarem w strategii dalszego rozwoju hayu, a ekscytujące partnerstwo z NENT Group – naszym pierwszym partnerem posiadającym platformę w Polsce, Estonii, Łotwie oraz Litwie – sprawi, że subskrybenci Viaplay będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do szerokiej oferty hayu, obejmującej najlepsze amerykańskie programy typu reality, w dodatku bez reklam”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *