MediaZapowiedzi TV

Recepta na święta i sylwestra w AXN (wideo)

Gorący świąteczny romans; smerfy na tropie zaginionej wioski; waleczny kot ze szpadą; kultowi bohaterowie gier z lat 80-tych i 90-tych; Dwayne Johnson i jego przyjaciele przeniesieni do niebezpiecznej dżungli przez tajemniczą grę oraz Tom Cruise, jako agent do misji niemożliwych. Święta i sylwester w AXN upłyną pod znakiem kinowych hitów: Recepta na święta, Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski, Kot w butach, Piksele, Jumanji: Witajcie w dżungli i Następny poziom oraz Mission Impossible 3 i Rogue Nation.

 

W nowym, w pełni animowanym filmie Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą – wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski, poznając największą tajemnicę w historii Smerfów.

Film Smerfy: Poszukiwacze zaginione wioski w niedzielę 24 grudnia o 12:25 w AXN.

 

 

W filmie Recepta na święta poznajemy Vanessę, ambitną panią doktor, która przyjeżdża do domu rodzinnego na święta, by trochę zwolnić i odpocząć od codzienności. Życie nie daje jednak za wygraną. Zaraz po przyjeździe kobieta dowiaduje się, że po powrocie do pracy czeka ją spory awans, a na miejscu otwiera się przed nią szansa przejęcia po ojcu rodzinnej kliniki. Sprawy dodatkowo się komplikują, gdy Vanessa spotyka swoją dawną miłość ze szkolnej ławy i zdaje sobie sprawę, jak bardzo pragnie gorącego uczucia. Możliwe, że te święta na zawsze zmienią życie Vanessy…

Premiera filmu Recepta na święta w niedzielę 24 grudnia o 14:20 w AXN.

Przygody uwielbianego przez wszystkich kota… przyjaciela Shreka… Kot w Butach, który jako mistrz fechtunku organizuje napad, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja. Główną rywalką Kota będzie Kitty Kociłapka. Zanim jednak Kot w Butach poznał zielonego ogra, był już znanym w okolicy zawadiaką. Znakomita rozrywka dla widzów w każdym wieku!

Film Kot w butach w niedzielę 24 grudnia o 18:15 w AXN.

Kultowi bohaterowie gier lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych powracają w filmie Piksele. Pac-Man, wielki goryl Donkey Kong, kosmici ze “Space Invaders” najadą Ziemię z kosmosu cyberprzestrzeni. Pamiętacie, jak chcieliście ich ustrzelić? Teraz wezmą odwet. Nawet pozytywni bohaterowie gier przejdą przemianę i staną się superzłoczyńcami, których jedynym celem jest zamienienie świata w piksele. Ludzkość znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie, znikną miasta, a na ulicach będzie grasował pożerający wszystko wielki Pac-Man. Jeśli myślicie, że macie siedem żyć… Na ratunek światu przyjdzie szkolny kolega prezydenta Stanów Zjednoczonych (Kevin James) – mistrz gier komputerowych sprzed lat, dziś instalator kablówki Sam Brenner (Adam Sandler).

Film Piksele w poniedziałek 25 grudnia o 12:05 w AXN.

Czwórka licealistów podczas odbywania szkolnej kary w filmie Jumanji: Witajcie w dżungli znajduje starą konsolę do gier wideo z nieznaną grą, o której nigdy nawet nie słyszeli. Po jej uruchomieniu zostają natychmiast wciągnięci do dżungli z wirtualnego świata Jumanji w ciałach swoich awatarów (Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart i Karen Gillan). Szybko się orientują, że to nie oni grają w Jumanji, lecz Jumanji gra nimi. Przeżywają emocjonującą przygodę życia, pełną zabawy, ale i całkiem realnych zagrożeń i niebezpieczeństw. Muszą doprowadzić grę do końca, bo w przeciwnym razie utkną w niej na zawsze!

Film Jumanji: Witajcie w dżungli w poniedziałek 25 grudnia o 20:00 w AXN.

Jumanji: Następny poziom to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w Jumanji: Przygoda w dżungli. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

Jumanji: Następny poziom w poniedziałek 25 grudnia o 22:25 w AXN.

Tom Cruise po raz kolejny wciela się w Ethana Hunta w Mission Impossible III, ekscytującym thrillerze wyreżyserowanym przez J.J. Abramsa (Zagubieni, Agentka o stu twarzach). Zmuszony przez przełożonych (Laurence Fishburne i Billy Crudup) do powrotu do agencji, Hunt staje naprzeciw najokrutniejszego przeciwnika, z jakim dane mu było walczyć – bezwzględnego handlarza bronią Owena Daviana (zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman). Z pomocą członków zespołu IMF (Ving Rhames, Jonathan Rhys Meyers oraz Maggie Q) Ethan rozpoczyna niesamowity wyścig od Rzymu, aż po Szanghaj, by ocalić porwana agentkę (Keri Russell) i powstrzymać Daviana przed wyeliminowaniem następnego celu – swojej żony Julii (Michelle Monaghan).

Film Mission: Impossible III w niedzielę 31 grudnia o 17:25 w AXN.

Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej w filmie Mission: Impossible – Rogue Nation. Po rozwiązaniu IMF, Ethan zostaje na lodzie, sam przeciw wysoko wyspecjalizowanej sieci agentów, Syndykatowi, który jest zdeterminowany, by zaprowadzić na świecie nowy porządek. Służyć ma temu eskalacja ataków terrorystycznych. Ethan, nie mając innego wyjścia, skrzykuje starą gwardię, by stawić czoła groźnemu Syndykatowi. Dołącza do nich zdyskredytowana agentka brytyjskiego wywiadu, która może, ale nie musi, stać po stronie IMF.

Film Mission: Impossible – Rogue Nation w niedzielę 31 grudnia o 17:25 w AXN.

foto. AXN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *