„Receptura” już od 5 września w TVN! (wideo)

Historia lubi się powtarzać, o czym przekonają się bohaterki nowego serialu TVN Grupa Discovery „Receptura” z Zofią Wichłacz i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych. Premiera produkcji, która w intrygujący sposób łączy tradycję z nowoczesnością, już w niedzielę 5 września w TVN. Tydzień wcześniej – 29 sierpnia – pierwszy odcinek trafi do serwisu player.pl.

 

Jedną z bohaterek „Receptury” jest młoda studentka architektury Zosia. Niespodziewanie dziewczyna wpada na trop rodzinnej tajemnicy i przekonuje się, że dylematy miłosne są ponadczasowe. Odnajduje dziennik swojej prababki Marii Kielicz i wraz z kolejnymi stronami pamiętnika przenosi się do 1936 r., poznając jej losy. Maria, samotna matka z dyplomem z architektury, przyjeżdża do międzywojennej stolicy, aby rozpocząć nowe życie. W Warszawie otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla. Szybko staje się jego zaufaną pracownicą i powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie. Niestety, rodzinna pamiątka ściąga na Zosię także niebezpieczeństwo, wciągając ją w grę, w której nie wiadomo: kto jest przyjacielem, a kto wrogiem!

W „Recepturze” obok Agnieszki Więdłochy i Zofii Wichłacz wystąpią także: Jacek Koman, Jędrzej Hycnar, Joanna Brodzik, Mateusz Janicki, Cezary Żak, Joanna Jarmołowicz, Piotr Janusz, Fabian Prokein, Alicja Dąbrowska, Przemysław Sadowski, Monika Kwiatkowska, Edward Linde-Lubaszenko oraz gościnnie Emilia Krakowska!

 

 

 

 

Premiera „Receptury” już w niedzielę 5 września o 21.30 tylko w TVN

Tydzień wcześniej – 29 sierpnia – pierwszy odcinek będzie dostępny dla użytkowników Playera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *