Red Carpet TV w ofercie MUX L3 oraz zmiana pozycji na Platformie Canal+

Widzowie, Abonenci Naziemnej Platformy Cyfrowej DVB-T „NTL Radomsko” począwszy od 24 grudnia 2019 mogą oglądać kanał Red Carpet TV. Ponadto stacja zmieni od 07.01.2020 pozycję w dekoderach Platformy Canal+ (dawniej nc+) z 213 na 189.

 

 

 

 

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Red Carpet TV kontynuuje relacje „na żywo” wprost z czerwonego dywanu premier filmowych.

Kolejny Program w ramach cyklu RED LIVE pod nazwą „RED CARPET LIVE” pokaże 14 stycznia o godz. 18.00 bezpośrednią relację z uroczystej Gali Premierowej Filmu „PSY 3 w IMIĘ ZASAD ” – Władysława Pasikowskiego .

„Nie Zawsze Czerwony Dywan” – Po Annie Popek , Aleksandrze Koniecznej, Karolinie Muller i Agnieszce Rylik kolejny odcinek cyklu poświęcony jest aktorce Magdalenie Różczce.

W okresie świątecznym na antenie Red Carpet TV widzowie będą mogli zobaczyć obok cyklicznych programów, podsumowania wydarzeń Roku 2019 , na „Czerwonych Dywanach” w kraju i za granicą . W ofercie Świątecznej telewizja pokaże także Wielkie filmy o tematyce biblijnej „Estera i Król” , „Herod Wielki” oraz „Goliat i Grzechy Babilonu” .

W Wigilijny wieczór Red Carpet TV pokaże wybór najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu artystów publikujących na co dzień w serwisie You Tube .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *