Red Carpet TV w ofercie Play Now

Pierwszego grudnia kanał RED CARPET TV, dołączył do oferty telewizyjnej oOperatora PLAY. Kanał będzie jest dostępny w Pakiecie STARTStart w PLAY NOW TV i w pakiecie Podstawowym w PLAY NOW.

 

Red Carpet TV to oryginalny polski kanał POP KULTUROWY, skupiający swoją uwagę na aktualnościach ze świata showbiznesu, filmu i szerokopojętej sztuki. Widzowie znajdą tu informacje o zbliżających się premierach filmów, sztuk teatralnych oraz wydawnictw muzycznych. W kilkunastu oryginalnych formatach programowych widzowie zobaczą relacje „na żywo” z Gal Premierowych polskich filmów a także przegląd aktywności celebrytów w social mediach. Red CARPET to wiele dedykowanych produkcji własnych, poświęconych popularyzacji sztuki Filmowej. Jeden ze specjalnych cykli programowych, poprowadzi znana krytyczka i edukatorka filmowa, Kaja Klimek. Wszystko to na antenie RED Carpet TV.

Ofertę kanału uzupełnia bogata oferta serialowo-filmowa, zaczynając od nostalgicznych seriali z lat 80 tych takich jak „Niewolnica Isaura” czy też „Szpital Na Peryferiach” w nowych remasterowanych wersjach po klasykę westernu i horroru a na kultowych arcydziełach w stylu „Przeminęło z wiatrem” kończąc.

W najbliższej jesienno-zimowej ofercie kanału znajdzie się około 30 premier filmowych. Ponad połowa z nich, nigdy nie emitowanych w Polsce. RED CARPET TV będzie więc pierwszą stacją, która zaprezentuje je swoim widzom.

Nadawcą RED CARPET TV jest Red Carpet Media Group SA. Kanał jest dostępny w większości sieci telewizji kablowej w Polsce oraz na Platformach satelitarnych .

PLAY NOW to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, stronie www.playnow.pl, Smart TV LG i Samsung z systemem Tizen, dekoderze PLAY NOW TV BOX, ale również na innych urządzeniach z systemem Android TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *