Rekordowa oglądalność „Alarmu” i „Zniewolonej”

Wczorajszy program reporterski telewizyjnej Jedynki „Alarm”, w momencie najwyższej oglądalności, obejrzała rekordowa liczba ponad 2,3 mln widzów. Najchętniej oglądaną pozycją dnia po raz kolejny był serial „Zniewolona”, który zobaczyło najwięcej osób od początku emisji produkcji na antenie TVP1.

 

 

29 lipca „Alarm” zanotował rekordową oglądalność. Interwencyjny program o sprawach ważnych dla Polski i Polaków zobaczyło średnio prawie 2,2 mln widzów, a udziały wyniosły 17,6%. W minucie najwyższej oglądalności, o godz. 20:25, magazyn na antenie TVP1 śledziło 2,3 mln osób. To najlepszy wynik programu od początku jego emisji. „Alarm” widzowie mogą oglądać w Jedynce od 26 lutego 1018 roku od poniedziałku do piątku o godz. 20:10. Prowadzą go Jacek Łęski, Agnieszka Świdzińska i Mirosław Rogalski.

Wczorajszy, 21. odcinek serialu „Zniewolona”, miał najwyższą oglądalność spośród dotychczas wyemitowanych. Średnia widownia wyniosła prawie 2,5 mln widzów, a w minucie najwyższej oglądalności ukraińską produkcję zobaczyło ponad 2,7 mln osób (godz. 21:19). Udziały wyniosły 18,4%. Serial był liderem w paśmie oraz najliczniej oglądaną pozycją dnia. Widzowie mogą śledzić losy Katieriny na antenie Jedynki przez 6 dni w tygodniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *