Rekordowa oglądalność Mszy Świętych w Polsat Rodzina

Transmisję w Polsat News o godzinie 9:00 śledziło ponad 600 tysięcy widzów, a Mszę dla Dzieci w Polsat Rodzina o 10:30 obejrzało prawie 100 tysięcy widzów. To rekord od początku nadawania kanału.

 

 

 

 

Transmisja Mszy Świętej o godzinie 9:00 w Polsat News uzyskała 6,5% udziałów w grupie wszystkich widzów oraz 3,7% w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat News był wśród 5 najpopularniejszych stacji w kraju. Wśród widzów oglądających mszę za pośrednictwem dekoderów Cyfrowego Polsatu, w trakcie transmisji Polsat News był najchętniej oglądaną stacją z udziałami na poziomie 18,5% w grupie 4+.

Msza Święta dla Dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej w Polsat Rodzina, jedyna tego typu transmisja w polskiej telewizji, w ostatnią niedzielę również cieszyła się dużym zainteresowaniem. Transmisję w Polsat Rodzina wybrało prawie 100 tysięcy widzów, co przełożyło się na udziały na poziomie 0,8% w grupie 4+ oraz prawie 1% w grupie wiekowej 16-49. To rekordowe wyniki Polsat Rodzina od początku nadawania stacji.

Transmisja Mszy Świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej będzie również dostępna dla widzów Polsat News oraz Polsat Rodzina o tej samej porze w następną niedzielę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *