Rekordowa oglądalność teleturnieju „Joker” w środowy wieczór!

Odcinek teleturnieju „Joker”, emitowany w środę 15 listopada, o godzinie 20:00 przyciągnął przed telewizory średnio 220 tysięcy widzów. Tak rekordowe wyniki przełożyły się na 1,4% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 1,2% w grupie 16-49. Bardzo dobre wyniki oglądalności uzyskały również dwa poprzednie odcinki „Jokera” emitowane 13 i 14 grudnia o godzinie 20:00, które obejrzało średnio odpowiednio 140 tysięcy i 150 tysięcy widzów. Program „Joker” jest emitowany na antenie Super Polsat od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00.

 

„Joker” to teleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych „Jokerów”, które służą do eliminacji niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia. Nagrodą główną w programie jest 50 tysięcy złotych! Premierowe odcinki „Jokera” można oglądać na kanale Super Polsat od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Program prowadzi Krzysztof Ibisz.

Super Polsat to kanał dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, a także na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. Jako pierwszy w Polsce jest w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *