Rekordowy początek roku Grupy Eurozet

Początek 2018 roku okazał się rekordowy dla Grupy Eurozet w obszarze online. Grupa zanotowała kolejny skok w rankingu i dziś zajmuje 34. miejsce wśród wszystkich podmiotów internetowych w Polsce (dane PBI/Gemius). Rok do roku oznacza to awans o 6 pozycji.

 

 

Styczeń był rekordowy dla serwisów internetowych Grupy Eurozet zarówno pod względem liczby realnych użytkowników (4,75 mln), jak i liczby odsłon (35,39 mln). Najlepsze historycznie wyniki uzyskały również portale radiozet.pl i antyradio.pl. W tym czasie stronę radiozet.pl odwiedziło 3,51 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali 24,86 mln odsłon. W przypadku antyradio.pl było to 1,22 mln RU i 5,54 mln PV. (źródło: I 2018, PBI/Gemius).

Rekordowe wyniki serwisów internetowych Grupy Eurozet to rezultat konsekwentnej polityki rozbudowy kontentu. Pod koniec roku dołączyliśmy nową sekcję biznes do portalu radiozet.pl, poszerzyliśmy też sekcje zdrowie i podróże. Z kolei planeta.fm zmieniła swoją dotychczasową formułę, stając się portalem informacyjno-rozrywkowym. Cały czas na bieżąco dostosowujemy funkcjonalności serwisów do oczekiwań odbiorców. Efektem naszych działań jest duży skok liczby odsłon. Na ten rok szykujemy kolejne nowości i spodziewamy się dalszego wzrostu wszystkich badanych wskaźników. - MÓWI TOMASZ SOFUŁ, DYREKTOR DZIAŁU ONLINE GRUPY EUROZET.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.