BadaniaMedia

Rekordowy wynik oglądalności TV Puls

Stacja TV Puls po raz kolejny w tym roku odnotowuje rekordową oglądalność. Po znakomitych wynikach maja, w niedzielę 18 czerwca padł nowy rekord – TV Puls osiągnęła ponad 10% udziałów w grupie DVBT (SHR, 16-49), co dało stacji drugie miejsce w rankingu. Jednocześnie był to najlepszy wynik TV Puls w tym roku wśród widzów telewizji naziemnej. To dopiero początek ekspansji, jaką na jesień zapowiada Telewizja Puls – trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, nadawca kanałów TV Puls i PULS 2.
 
Rekord roku Telewizja Puls odnotowała również jako nadawca, łącznie dla obu kanałów – aż 16,61% wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVBT 16-49) i 8,45% w grupie komercyjnej (SHR, All 16-49). Rekordowe udziały można zaobserwować również wśród widzów TV Puls w grupie komercyjnej All 16-49 – aż 6,05% SHR. Jest to najlepszy wynikTV Puls w tej grupie od lipca 2016 roku.
Jednocześnie TV Puls po raz czwarty w historii znalazła się na bardzo wysokim, trzecim miejscu oglądalności kanałów. To kolejny taki rekord – poprzednie miały miejsce 21 maja 2017, oraz 10 kwietnia i 29 maja 2016 roku.
Znakomita oglądalność TV Puls w niedzielę 18 czerwca to tylko przedwakacyjna zapowiedź doskonałej oferty, jaką Telewizja Puls szykuje na sezon jesienny.
Oprócz zagranicznych hitów z gwiazdorską obsadą znajdą się dwie produkcje własne – serial „Lombard. Życie pod zastaw” realizowany ze Studiem A oraz nowy serial obyczajowy, który powstaje we współpracy z Artramą i Tadeuszem Lampką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *