MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Relacja z Fashion Day Zakopane w najnowszym „Co za tydzień”

Już w najbliższą niedzielę, 3 września, o godz. 12:25 zapraszamy do TVN na najnowszy odcinek programu „Co za tydzień”, w którym pojawi się relacja z największego modowego wydarzenia sezonu – Fashion Day Zakopane, gdzie Maciej Zień zaprezentował swoją nową kolekcję. Olivier Janiak oraz kamery programu pokażą widzom jak wyglądało od środka to ogromne wydarzenie zorganizowane przez Showroom Solna 1 i Hotel Nosalowy Dwór Resort&Spa.

 

W 815. odcinku Co za tydzień widzowie będą mogli zobaczyć gwiazdy, które wzięły udział w wydarzeniu. Julia Wróblewska, Paulina Drażba, Anna Prus, Kasia Paskuda, Anna Oberc, Aleksandra Kisio, Małgorzata Potocka, Eliza Gwiazda, Natalia Janoszek, Sylwia Nowak, Michalina Sosna, Karolina Pilarczyk, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Ewa Niespodziana, Iwona Węgrowska, Agata Nizińska, Victoria Abbey, Shop Doctor, Daniel Wieleba, Tomasz Jacyków oglądali pokaz Macieja Zienia oraz Michała Starosta, Tomasz Jakowienki, Anety Larysy Knap, a także firm Emel i Gawor.

Gospodarz magazynu „Co za tydzień” Olivier Janiak, wystąpił także w roli prowadzącego całe wydarzenie. W programie uchwycone są też gwiazdy kina, które wystąpiły w nietypowej dla siebie roli wcielając się w modelki i idąc, niektóre po raz pierwszy, po wybiegu.

Na premierowy odcinek Co za tydzień, zapraszamy w niedzielę, 3 września o godz. 12:25 do TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *