Remake słynnego Dirty Dancing premierowo w Zoom TV

Premierą tygodnia w Zoom TV będzie film Dirty Dancing, remake słynnej produkcji z 1987 roku, nagrodzonej Oscarem za najlepszą piosenkę. Podobnie jak oryginał, film pokazuje płomienny romans i jest pełen zmysłowego tańca oraz porywającej muzyki.

 

 

Ponadto Zoom TV zaprasza na kolejne odcinki fascynujących dokumentów, które są znakiem rozpoznawczym stacji. Zoom TV szczególnie gorąco poleca takie produkcje, jak Bogate dzieciaki w sieci o konsekwencjach pogoni za lajkami w dobie Instagrama, Ostry dyżur: Niezwykłe przypadki o najdziwniejszych sytuacjach w historii medycyny oraz Skandale Hollywood, które tym razem będą poświęcone królowi muzyki pop – Michaelowi Jacksonowi.

PREMIERA ZOOM TV

Dirty Dancing

dramat, romans, USA 2017
reż. Wayne Blair
wyst.: Colt Prattes, Abigail Breslin

Słodkie lata 60., upalne lato, ekskluzywny kurort nad jeziorem. Nieco zakompleksiona 18-letnia Frances Baby Houseman spędza wakacje w towarzystwie rodziców. Jedną z atrakcji oferowanych przez kurort są kursy tańca. Dla nieśmiałej nastolatki, która nigdy nie czuła się pewnie na parkiecie ani nigdzie indziej, to gigantyczne wyzwanie. I wtedy pojawia się on, Johnny.

Przystojny instruktor, który nauczy ją nie tylko tańca… Romans, porywająca muzyka i fantastyczny taniec. Prawdziwa gratka dla miłośników gorących rytmów.

sobota, 31 sierpnia / 20:00

PREMIERA ZOOM TV

Bogate dzieciaki w sieci

dokument, Wielka Brytania 2016

Od przybytku głowa nie boli? Nie zawsze! Okazuje się, że w przypadku bogatych nastolatków jest zupełnie inaczej. Przyzwyczajeni do wydawania pieniędzy młodzi posiadacze ogromnych fortun z pokolenia Instagrama w istocie nie czerpią z bogactwa prawdziwej przyjemności.

Mimo że urządzają balangi, których nie powstydziłby się sam Gatsby, latają helikopterem i mają własne zoo, sensem ich życia jest niekończąca się pogoń za lajkami. Wystawiają swoje życie na pokaz i sprzedają wyidealizowany obraz siebie. Epatowanie bogactwem, blichtr i przepych, są często jedynie przykrywką dla ich własnych problemów.

poniedziałek, 2 września / 20:00

sezon 1, odcinki 3-4

PREMIERA ZOOM TV

Ostry dyżur: Niezwykłe przypadki

dokument, Wielka Brytania 2016

Kontynuacja fascynującego serialu dokumentalnego o najdziwniejszych przypadkach z ostrego dyżuru. Student z porożem wbitym w głowę, myśliwy ze strzałą w rozruszniku serca, kobieta z monstrualnie opuchniętymi ustami to ledwie przedsmak wyzwań, przed jakimi staną lekarze z oddziału ratunkowego.

Za każdym razem gra będzie toczyła się o najwyższą stawkę, o ludzkie życie.

wtorek, 3 września / 20:00

sezon 10, odcinki 3-4

PREMIERA ZOOM TV

Skandale Hollywood

dokument, USA 2014

Program ujawnia najciemniejszą stronę amerykańskiej fabryki snów. W kolejnych odcinkach przyjrzymy się dzieciństwu jednego z najbardziej popularnych artystów XX wieku, Michaela Jacksona.

Czy po tym, co przeszedł w młodości, król muzyki pop miał jakąkolwiek szansę na to, by być szczęśliwym człowiekiem? Będzie też o jego uzależnieniach, słabościach i pogrążaniu się w autodestrukcji.

środa, 4 września / 20:00

sezon 1

odc. 3 – Stracone dzieciństwo Michaela Jacksona
odc. 4 – Nałogi Michaela Jacksona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *