Rewanżowy mecz półfinałowy Pucharu Włoch: Atalanta Bergamo – SSC Napoli w TVP Sport

W środę wyłoniony zostanie drugi finalista Coppa Italia 2020/21. Transmisja na żywo meczu Atalanta Bergamo – SSC Napoli 10 lutego w TVP. Czy zespół Piotra Zielińskiego przedłuży nadzieje na drugi triumf z rzędu w Pucharze Włoch?

Dzień po drugim starciu Juventusu i Interu poznamy drugiego finalistę edycji 2020/21 Coppa Italia. Po pierwszym spotkaniu w Neapolu wszystko jest jeszcze możliwe.

Do pierwszej potyczki doszło w zeszłym tygodniu. W środę oba zespoły zmierzyły się na stadionie im. Diego Maradony. Tego dnia przeważali piłkarze Atalanty Bergamo, ale ostatecznie bramki nie padły.

Dopiero w drugiej połowie pojawił się na boisku Piotr Zieliński. Po spotkaniu trener Gennaro Gattuso przyznał, że Polak musiał odpocząć.

W sobotę Zieliński zaliczył debiut w roli kapitana zespołu. Niestety został zmieniony już w 54. minucie, a SSC Napoli przegrało na wyjeździe 1:2 z Genoą.

Po ostatniej porażce pojawiły się głosy, że Gattuso jest bliski zwolnienia. Być może mistrz świata z 2006 roku może straci pracę, jeśli Napoli nie uda się po raz drugi z rzędu awansować do finału Pucharu Włoch. W meczu o trofeum w 2020 roku wygrali po rzutach karnych z Juventusem.

Atalanta w ostatni weekend też nie wygrała, tylko remisując 3:3 z Torino. W tabeli jest siódme, z… taką samą liczbą punktów co najbliższy rywal.

Atalanta Bergamo – SSC Napoli, rewanżowy mecz półfinałowy Coppa Italia. Szczegóły transmisji na żywo

O której mecz: środa 10 lutego o godzinie 20:45

Transmisja: 20:00 TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna