Magazyn „Ring TVP Sport” poświęcony Andrzejowi Gmitrukowi

To będzie 50 minut pełne wspomnień i rozmów poświęconych Andrzejowi Gmitrukowi. Jeden z najważniejszych ludzi polskiego pięściarstwa odszedł we wtorek w Hipolitowie. W środę o 18:40 zapraszamy na wydanie specjalne magazynu „Ring TVP Sport”, poświęcone wybitnemu trenerowi.

 

Prowadzący Piotr Jagiełło i Sebastian Szczęsny przypomną największe osiągnięcia znakomitego szkoleniowca. Gmitruk współpracował z największymi polskimi pięściarzami ostatnich lat. To on doprowadził Tomasza Adamka do mistrzostwa świata w kategoriach półciężkiej i junior ciężkiej. W przeszłości prowadził też Dariusza Michalczewskiego i Andrzeja Gołotę. W CV miał też treningi z Mateuszem Masternakiem, Izu Ugonohem, Arturem Szpilką czy Maciejem Sulęckim.

Gmitruk był też uznanym ekspertem i komentatorem. Potrafił wspaniale mówić o boksie. Chętnie odwiedzał studio „Ringu TVP Sport”… Uczestniczył w nagraniach, w których przybliżał tajniki ukochanej dyscypliny.

W środowym programie udział wezmą Szpilka, szef grupy KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski oraz ostatni polski medalista igrzysk olimpijskich Wojciech Bartnik. Nie zabraknie też wspomnień innych ludzi ze środowiska pięściarskiego.

„Ringu TVP Sport” od 18:40 do TVP Sport, SPORT.TVP.PL i naszej aplikacji


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *