Radio

RMF CLASSIC z Wielkim Plebiscyt na Filmowy Przebój 15- lecia!

100 najpopularniejszych tematów muzyki filmowej i filmowych piosenek zabrzmi przez cały dzień w RMF Classic, w sobotę 27 października. Dziennikarze stacji uczczą w ten sposób 15-tą rocznicę rozpoczęcia nadawania programu.
 

Setkę filmowych przebojów wybiorą słuchacze stacji w muzycznym plebiscycie, który jest jednym z najważniejszych punktów jesiennej ramówki RMF Classic. „Mamy w naszym programie największy w polskiej radiofonii wybór muzyki filmowej, a wobec rosnącej z roku na rok popularności tego gatunku, filmowy plebiscyt jest dla nas najlepszą formą zamknięcia urodzinowego roku”  –  podkreśla Dyrektor Muzyczna stacji, Magda Wojewoda-Mleczko.
W programach stacji poświęconych Wielkiemu Plebiscytowi na Filmowy Przebój 15-lecia pojawi się cała plejada najważniejszych dziś postaci w branży filmowej, na czele z Ennio Morricone, Hansem Zimmerem, Janem A.P. Kaczmarkiem i tegorocznym laureatem nagrody Oscara, Alexandrem Desplat. Kompozytorzy będą opowiadać o swojej pracy i okolicznościach powstania najbardziej kultowych tematów w dziejach kina.
Dla słuchaczy oddających głosy w filmowym plebiscycie RMF CLASSIC przygotowano atrakcyjne nagrody.
Głosowanie startuje w poniedziałek,  3 września na www.rmfclassic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *