Internet & Gry - Reklama

Robert Lewandowski wraca do gry, a Sport.pl liczy jego gole i wprowadza „Licznik rekordu”

Robert Lewandowski wraca na piłkarskie boiska po kontuzji, by spróbować dogonić rekord wszech czasów niemieckiej piłki – 40 bramek Gerda Muellera w sezonie 1971-1972. Polak strzelił już 35 goli w obecnym sezonie Bundesligi, do rekordu brakuje mu 5, a zostały jeszcze 4 mecze. Redakcja serwisu Sport.pl będzie kibicować temu pościgowi w nowym, specjalnym dziale „Licznik rekordu”. Już 24 kwietnia br. pojawią się w nim informacje o bramkach Lewandowskiego, meczach Bayern Monachium, a także wspomnienia o Muellerze i o jego rekordowym sezonie.

 

Kontuzja odniesiona w meczu Polska-Andora zabrała Robertowi Lewandowskiemu aż 4 mecze w Bundeslidze i mocno skomplikowała pogoń za rekordem, który wydawał się już być na wyciągnięcie ręki. Ale jego wyrównanie lub pobicie wciąż jest możliwe. Do końca sezonu został już tylko miesiąc, a w nim 4 mecze Bayernu, w których Lewandowski potrzebuje strzelić 5 goli, by dogonić Gerda Muellera, i 6, by go prześcignąć. W sezonie 1971/1972 niemiecki napastnik strzelił aż 40 bramek, co wydawało się do tej pory wynikiem niemożliwym do pobicia. Lewandowski w obecnym sezonie miał lepsze tempo strzelania goli niż Mueller przed 49 laty. Ale czy Polak wróci do gry po problemach ze zdrowiem na tyle rozpędzony, by znów strzelać bramki z taką samą regularnością? Kibicowanie i odliczanie czas zacząć – od meczu Bayernu z FSV Mainz w sobotę, 24 kwietnia do kończącego sezon meczu z FC Augsburg 22 maja br.

Serwis Sport.pl stworzył z tej okazji nowy dział – „Licznik rekordu”. To miejsce, w którym znajdą się najnowsze informacje o strzeleckich wyczynach Roberta Lewandowskiego oraz licznik odmierzający jego kroki w pogoni za rekordem Muellera. W specjalnym dziale Sport.pl znajdą się nie tylko newsy o meczach Bayernu, bramkach Lewandowskiego i akcjach jego kolegów z drużyny, ale też opowieść o dramatycznych losach Gerda Muellera oraz o tamtym rekordowym sezonie Bundesligi 1971-1972, który był jednym z najbardziej burzliwych w historii ligi.

– Sport.pl zapraszamy czytelników do przeżywania z nami najważniejszych wydarzeń. Chcemy, żeby znajdowali u nas wiedzę, emocje, opinie, żeby mieli poczucie, że z nami będą najszybciej tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Pościg Roberta Lewandowskiego za Gerdem Muellerem elektryzuje nas od dawna. Kontuzja Roberta była ogromnym ciosem dla reprezentacji Polski, dla Bayernu w Lidze Mistrzów, mocno skomplikowała też ten atak na rekord. Ale Robert Lewandowski pokazywał już wiele razy, że dla niego niemożliwe nie istnieje. Zapraszamy do wspólnego śledzenia tego pościgu mówi Paweł Wilkowicz, redaktor naczelny Sport.pl.

Gazeta.pl jest w czołówce największych polskich portali internetowych, a jej serwisy należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Prezentują użytkownikom różnorodne treści, m.in. artykuły oraz autorskie materiały wideo – dostępne także poprzez aplikacje na urządzenia mobilne. Według badania Mediapanel w marcu 2021 r. serwisy Grupy Agora odwiedziło 17,6 mln użytkowników (real users), którzy wykonali 618,7 mln odsłon. Wśród najczęściej wybieranych serwisów znalazły się Wiadomosci.gazeta.plPlotek.plSport.plNext.gazeta.plMoto.pleDziecko.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *