Rock Radio ma już 8 lat!

Zespół Rock Radia rozpoczął świętowanie 8. urodzin stacji, które wypadają 31 stycznia. Słuchacze rozgłośni mogą wziąć udział w jubileuszowym konkursie “8 sekund” i wygrać nawet 8000 zł. Codziennie na antenie Rock Radia rozgrywany jest też specjalny Międzypokoleniowy Wielki Test z Klasyki Rocka.

 

Od poniedziałku, 17 stycznia 2022 r. słuchacze Rock Radia mogą sprawdzić swoją znajomość rockowych klasyków w wyjątkowym, urodzinowym konkursie stacji “8 sekund”. Właśnie przez tyle czasu prezentowanych jest 8 utworów, których wykonawców należy wskazać w odpowiedzi. Za każdego poprawnie wskazanego artystę lub zespół Rock Radio wypłaci laureatowi zabawy 100 zł, a jeśli komuś uda się podać komplet, czyli 8 wykonawców, to do zwycięskiej kwoty rozgłośnia dołozy jedno zero, przekazując nagrodę w wysokości 8000 zł.

Konkurs rozgrywany będzie aż do 28 stycznia, od poniedziałku do piątku po 11:00.

Również w poniedziałek, 17 stycznia rozpoczął się Międzypokoleniowy Wielki Test z Klasyki Rocka. Punkty zbierają w nim pary międzypokoleniowe, np. syn z ojcem lub wnuczek z babcią. Ta drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów, odbierze urodzinowy zestaw nagród od Rock Radia, w którym znajdą się książki, płyty i koszulki stacji.

Specjalne wydanie testu potrwa 2 tygodnie. Zabawy można słuchać na antenie codziennie między 10:00 a 18:00.

Jubileuszowe zabawy Rock Radia wspiera promocja na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *