Rock Radio patronem radiowym Męskiego Grania 2021

Za nami premiera tegorocznego hymnu trasy koncertowej Męskie Granie, sponsorowanej przez markę Żywiec. 30 czerwca br. fani projektu usłyszeli singiel „I Ciebie też, bardzo” w wykonaniu Męskie Granie Orkiestra 2021. Piosenkę tuż po 12:00 zagrało premierowo Rock Radio, które jest patronem radiowym trasy i w związku z tym przygotowuje też specjalne programy oraz relacje z poszczególnych koncertów.

 

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca najpopularniejsza polska trasa koncertowa – Męskie Granie. Projekt sponsorowany przez markę Żywiec od lat przełamuje schematy myślenia o muzyce i odważnie łączy różnorodne gatunki i style. W tym roku, ze względu na ograniczenia pandemiczne, muzycy zagrają w czterech miastach, a koncerty odbędą się zarówno w piątki, jak i soboty.

Już w sierpniu Męskie Granie zawita do: Krakowa (6-7 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Warszawy (13-14 sierpnia, Tor Służewiec), Poznania (20-21 sierpnia, Park Cytadela) oraz Żywca (27-28 sierpnia, Amfiteatr pod Grojcem). W tym ostatnim mieście, 28 sierpnia, zrealizowany zostanie streaming na żywo.

Rock Radio – jako patron radiowy trasy koncertowej – zaprezentuje na antenie relacje z koncertów. Oprócz tego w ramówce stacji pojawią się specjalne programy poświęcone Męskiemu Graniu 2021 – „Scena Live”, „Jaram się” i „Koncertomania”. W audycji „Scena Live” redakcja Rock Radia porozmawia z organizatorami trasy i artystami Męskiego Grania – wywiadów będzie można słuchać w każdy wtorek i czwartek wakacji o 18:30.

W zabawie „Jaram się” słuchacze opowiadać będą za jaki koncertami stęsknili się najbardziej, a w „Koncertomanii” – o swoich przygodach związanych z Męskim Graniem, które po raz pierwszy zagrało 11 lat temu. „Jaram się” będzie na antenie Rock Radia w lipcu, a „Koncertomania” w sierpniu.

30 czerwca Rock Radio zaprezentowało też tegoroczny hymn trasy Męskie Granie – singiel „I Ciebie też, bardzo” w wykonaniu Męskie Granie Orkiestra 2021. Autorami słów do tegorocznego singla są: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino. Utwór skomponowali Bartosz Dziedzic i Aleksander Krzyżanowski. „I Ciebie też, bardzo” będzie można usłyszeć już w sierpniu na sobotnich koncertach w ramach trasy Męskie Granie. Na scenie Męskie Granie Orkiestra 2021 wystąpi w składzie: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Olek Świerkot, Agim Dżeljilji i Piotr Rubik.

Więcej na ten temat można przeczytać na rockradio.pl.

Rock Radio będzie też dodatkowo promować Męskie Granie 2021 na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku.

Oprócz Rock Radia w promocję tegorocznej trasy koncertowej zaangażowane są również inne marki Grupy Agora: Gazeta.pl, sieć kin Helios oraz AMS.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *