Rock Radio zaprasza na Najmniejszy Koncert Świata!

W czwartek, 16 kwietnia br. odbędzie się Najmniejszy Koncert Świata przygotowany przez ekipę Rock Radia – pierwszy występ z nowego cyklu dostępnego na profilu stacji na Facebooku. Co kilka dni o godz. 19:00 polscy artyści będą wykonywać w domach wybrany przez siebie klasyk rocka specjalnie dla słuchaczy rozgłośni. W Najmniejszych Koncertach Świata wystąpią m.in. Grabaż, Patrycja Markowska oraz Jacek Bryndal.

 

 

 

 

 

Premierowe występy w cyklu Najmniejszych Koncertów Świata będą transmitowane na  profilu Rock Radia na Facebooku  zawsze o godz. 19:00.

Jako pierwszy – już jutro dla słuchaczy stacji wystąpi Grabaż, czyli Krzysztof Grabowski, muzyk z zespołów Pidżama Porno i Strachy Na Lachy.

W kolejnych odsłonach zagrają: Patrycja Markowska (20 kwietnia), Maciej Kurowicki z zespołu Hurt (23 kwietnia), Adam i Filip Wolski z Golden Life (27 kwietnia), Jacek Kawalec (30 kwietnia), Jacek Bryndal z Kobranocki (4 maja), Krzysztof Sokołowski z grupy Nocny Kochanek (7 maja) i zespół Dagadana (12 maja).

Każdy z artystów zaprezentuje swoją wersję wybranego rockowego przeboju wszech czasów.

Rock Radio promuje swoje Najmniejsze Koncerty Świata na antenie, na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *