Rock Radio ze słuchaczami i Lady Pank w nowej wersji „Kryzysowej narzeczonej” (wideo)

W ramach akcji #Zostan w domu z Rock Radiem powstała specjalna wersja piosenki „Kryzysowa Narzeczona” zespołu Lady Pank. Nagrali ją słuchacze stacji wraz z Janem Borysewiczem. Premiera nagrania już dziś na rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku i w kanale na platformie YouTube.

 

 

 

Do 10 kwietnia br. słuchacze Rock Radia przesyłali do redakcji swoje wersje „Kryzysowej narzeczonej”.

– Odzew na nasze zaproszenie był niesamowity – otrzymaliśmy od słuchaczy kilkaset zgłoszeń. Dzięki akcji #Zostan w domu z Rock Radiem wiemy, że nie tylko gwiazdy mogą koncertować, ale każdy z nas i to właśnie chcieliśmy pokazać w naszym wyjątkowym klipie. Oprócz porywających wykonań słuchaczy, z akompaniamentem i bez, w nagraniu można zobaczyć także Jana Borysewicza!mówi Małgorzata Kierat, szefowa anteny Rock Radia.

 

 

Premiera specjalnej wersji „Kryzysowej narzeczonej” miała miejsce dziś na antenie Rock Radia – w programie „Powstanie Rock Radia” po godz. 10:00. Nagranie możne też już zobaczyć na rockradio.plna Facebookowym profilu stacji i jej kanale na platformie YouTube.

Redakcja stacji planuje kontynuację akcji i wkrótce zaprosi słuchaczy do wspólnego zaśpiewania kolejnych klasyków rocka.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *