Radio

Rockowa Wielkanoc z Rock Radiem

Rock Radio zaprasza słuchaczy do wspólnego spędzenia tegorocznej Wielkanocy. Na nadchodzące święta redakcja przygotowała nieco przewrotne i pełne rocka audycje specjalne, m.in. “Poświęceni w Rock Radiu” – o tym, co fani gotowi są zrobić dla swoich idoli oraz “Baby z jajami w Rock Radiu”, w której Mariusz Stelmaszczyk rozmawiać będzie w ringu m.in. z Iwoną Guzowską i Agnieszką Rylik.

 

Rock Radio przygotowało dla swoich słuchaczy kilka specjalnych programów na zbliżającą się Wielkanoc.

W sobotę wielkanocną, 3 kwietnia br. Tomasz Obertyn zaprosi wszystkich na audycję “Poświęceni w Rock Radiu”. O tym, na jakie poświęcenie są gotowi fani rocka dla swoich idoli, będzie można posłuchać od godziny 10:00 do 15:00. Natomiast w godz. 15:00 – 20:00 na antenie stacji pojawi się program “Między wierszami, czyli na cenzurowanym”. Czy zespól Perfekt faktycznie śpiewał ”Chciałbym być sobą”? O co chodziło grupie Dezerter w piosence ”Spytaj milicjanta?” O cenzurze w klasyce rocka opowie Mariusz Stelmaszczyk.

W wielkanocną niedzielę w godz. 10:00 – 15:00 Tomasz Miara zaprosi słuchaczy na audycję o przypadkach plagiatów w muzyce rockowej: “Siódme: Nie kradnij”. Niewinne zapożyczenie czy ordynarna podróbka? – Gdzie przebiega granica inspiracji, gdy w muzyce było już wszystko? W niedzielne popołudnie (15:00 – 20:00) przyjdzie czas na “Baby z jajami w Rock Radiu”, czyli Wielkanoc w ringu z walczącymi kobietami. Mariusz Stelmaszczyk rozmawiać będzie w programie m.in. z Iwoną Guzowską i Agnieszką Rylik.

Na Lany Poniedziałek, jak nakazuje tradycja, redakcja Rock Radia przygotowuje “Porządne lanie”. W audycji nadawanej od 10:00 do 15:00 pojawią się goście, m.in. Janusz Panasewicz, Jakub Gierszał i Andrzej Krzywy, którzy wspominać będą pamiętne poniedziałki. Zaś po 15:00 Michał Żołądkowski zaprosi wszystkich na audycję “Prorocy rocka” – opowie w niej o wielkich reformatorach, którzy słowa zamienili w czyny! Fakty, ciekawostki, mity i pasjonujące opowieści, bez lania wody, będzie można słuchać aż do 20:00 tylko w Rock Radiu.

Wielkanocne propozycje Rock Radia wspiera promocja na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *