Rockowe brzmienia Jamala na płycie „Czarny Motyl”

31 maja br. swoją premierę mieć będzie piąty album Jamala, który zaskoczy fanów zespołu nowym, bardziej rockowym charakterem. Wydawcą i dystrybutorem płyty „Czarny Motyl” jest Wydawnictwo Agora.

Nad najnowszą płytą razem z grupą Jamal pracował Maciej Wasio – muzyk nominowany do nagrody Fryderyka. Wasio został producentem projektu i do współpracy zaprosił najlepszych muzyków w Polsce, m.in. Radosława Owczarza, Piotra „Rubensa” Rubika, Tomasza „Kasiuka” Kasiukiewicza oraz Bartosza Wojciechowskiego. Teksty utworów w całości napisał Miodu, czyli Tomasz Mioduszewski – lider zespołu Jamal.

Słuchając płyty „Czarny motyl”, fani Jamala mogą być pozytywnie zaskoczeni. Zespół kojarzony głównie z takimi gatunkami, jak dancehall, hip-hop czy R&B, zaprezentuje się w nowej odsłonie. Będzie to opowieść składająca się z siedemnastu historii.

– „Czarny motyl” to zupełnie nowy rozdział w moim życiu. Nie skończyłem z dawnym ja, ale chciałem zaprezentować co mi teraz w duszy gra. Jest bardziej rockowo? Raczej takmówi Miodu.Ten album będzie zdecydowanie bardziej poważny i refleksyjnydodaje lider zespołu.

Płyta „Czarny Motyl” dostępna będzie w stacjonarnych i internetowych sklepach muzycznych, m.in. na Kulturalnysklep.pl od jutra – piątku, 31 maja br. Więcej informacji o nowościach Agory można znaleźć na stronie Wydawnictwa Agora oraz na Facebook.com/WYDAWNICTWOAGORA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *