Rocky Boxing Night 12 w Polsacie Sport Fight, Super Polsacie i Polsat Box Go

W sobotę dwunasta edycja gal Rocky Boxing Night. W walce wieczoru gali w Stężycy Kajetan Kalinowski zmierzy się z Rafałem Rzeźnikiem. Wcześniej o pas mistrza Polski w kategorii ciężkiej powalczą Kacper Meyna i Jacek Piątek.

 

W głównym daniu wieczoru gali w Stężycy Kalinowski i Rzeźnik powalczą o zwycięstwo w turnieju wagi junior ciężkiej, który zorganizował Krystian Każyszka. Faworytem starcia wydaje się Kalinowski – pogromca Igora Jakubowskiego w pojedynku półfinałowym. Sobotnia walka będzie małymi derbami, gdyż obaj pięściarze trenują w Lublinie.

Wcześniej dowiemy się, kto zdobędzie pas mistrza Polski w kategorii ciężkiej. Na drodze 48-letniego Jacka Piątka stanie młodszy o 26 lat Kacper Meyna. Obaj zawodnicy mają w swoim rekordzie po jednej porażce.

Ponadto na gali zaprezentuje się debiutujący w grupie Rocky Boxing Promotion Mateusz Polski, młody i niepokonany Dominik „harwan” Harwankowski czy też Kubańczyk Evander Rivera.

Gala Rocky Boxing Night 12 w sobotę od godziny 18.30 w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go. Od 20.00 także w Super Polsacie

Karta walk

Kajetan Kalinowski – Rafał Rzeźnik

Kacper Meyna – Jacek Piątek

Dominik Harwankowski – Igor Lazarev

Mateusz Polski – Tornike Kandelaki

Evander Rivera – Pavel Semjonov

Artur Bizewski – Paweł Sowik

Cristian Lopez – Damian Smagieł

Paweł Nowaczyński – Alexandros Kirsanidis

Carlos Bori – Tomasz Piotrowski

Rostyslav Nadolskiy – Marcin Ficner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *