„Roczna pensja od ręki” – nowy konkurs w Radiu Złote Przeboje

Aż 50 tys. zł, czyli równowartość całorocznej pensji na 2020 rok – to nagroda dla zwycięzcy nowego, wyjątkowego konkursu antenowego Radia Złote Przeboje. W zabawie pod hasłem „Roczna pensja od ręki”, która potrwa do 29 listopada br., trzeba wykazać się znajomością największych złotych przebojów.

 

 

 

 

Od tego tygodnia (18 listopada br.) w Radiu Złote Przeboje rozgrywany jest nowy konkurs „Roczna pensja od ręki.” Można w nim wygrać aż 50 000 zł, które rozgłośnia jednorazowo wypłaci zwycięzcy.

Aby wziąć udział w zabawie antenowej, należy zgłosić się na stronie internetowej zloteprzeboje.pl. Następnie uczestnicy konkursu będą musieli wykazać się znajomością muzycznych hitów.
W wielkim finale konkursu rozgrywanym 29 listopada zmierzą się ze sobą uczestnicy, którzy w ciągu dwóch tygodni trwania zabawy uzyskali największą liczbę punktów.

Konkurs „Roczna pensja od ręki” wspiera kampania promocyjna obejmująca internet (m.in. Facebook, Onet, WP, grupa Gazeta.pl) oraz autopromocja na antenie rozgłośni, na zloteprzeboje.pl oraz na  profilu stacji na Facebooku. Działania przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *