MediaZapowiedzi TV

Rodzina Cody powraca do TNT w drugim sezonie „Królestwa zwierząt”

Członkowie klanu Cody znów szukają sposobów na łatwe pieniądze, dobrą zabawę i skoki adrenaliny. Jednak ich wzajemne relacje bardzo się zmieniają. Synowie będą chcieli uwolnić się spod rządów apodyktycznej matki i działać na własną rękę. Premiera drugiego sezonu „Królestwa zwierząt” w poniedziałek 1 stycznia na antenie TNT.

17 letni Joshua po śmierci matki trafił pod opiekę krewnych z południowej Kalifornii. Rodzina spędza całe dnie na szukaniu łatwej rozrywki i prowadzi szemrane interesy. Na czele klanu stoi babcia chłopaka – Smurf (w tej roli zdobywczyni nagrody Emmy – Ellen Barkin), która rządzi twardą ręką i nie znosi sprzeciwów. Jednak w drugim sezonie czas na zmiany – synowie będą chcieli uwolnić się z dotychczasowego schematu panującego w rodzinie.

Poważny rodzinny konflikt to jednak nie jedyny problem, z jakim przyjdzie się zmierzyć apodyktycznej Smurf. Jej zagmatwana rzeczywistość skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy przeszłość, o której chciała zapomnieć zacznie ją prześladować. Na horyzoncie pojawi się dawny przyjaciel – Jawi, który okaże się bardzo poważnym zagrożeniem i szybko udowodni, że jest gotów posunąć się bardzo daleko, aby dostać to, na czym mu zależy.

Na premierę drugiego sezonu „Królestwa zwierząt” TNT zaprasza 1 stycznia o godz. 21:00. W każdy poniedziałek stacja wyemituje dwa odcinki serialu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *