Rodzinna majówka w PULS 2

Oferta PULS 2 to znakomite animacje dla całej rodziny oraz filmy i seriale dla dorosłych. Podczas majówki kanał zaprasza dzieci i ich rodziców do pasma Junior TV, a w nim na premierę serialu „Dom: Przygody Oha i Tip”, opartego na animowanym hicie kinowym ze studia DreamWorks „Dom”.

W programie również pełnometrażowe filmy animowane jak: „Były sobie człowieki” (premiera w PULS 2), „Asterix i Kleopatra”, „Mój brat niedźwiedź 2”, „Zaczarowany świat Belli” i wiele innych wspaniałych tytułów! Dorosłych widzów ucieszą również wieczory z ulubionymi serialami zagranicznymi: „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” i „Agenci NCIS”.

Od poniedziałku 30 kwietnia PULS 2 zaprasza dzieci i ich rodziców na najnowsze odcinki serialu animowanego „Dom: Przygody Oha i Tip”. Oh to przyjazny przybysz z kosmosu, który zadomowił się już na Ziemi i zaprzyjaźnił z przemiłą i żądną przygód dziewczynką o imieniu Tip. Dzięki Tip i jej rodzinie mały kosmita odkrywa prawdziwe znaczenie słowa „dom”. W nowych odcinkach bohaterowie przeżyją masę zwariowanych przygód, które będą iście …. kosmiczne! Serial oparty jest na głośnej animacji „Dom” studia DreamWorks. Premiera w telewizji ogólnodostępnej! Od 30 kwietnia, poniedziałek-piątek, godz. 17:00!

W majówkę PULS 2 zaprasza na przygody ulubionych bohaterów w pełnometrażowych filmach animowanych. We wtorek 1 majabędą to m.in.: „Barbie: Księżniczka i piosenkarka” (godz. 10:15), „Zaczarowany świat Belli” (godz. 11:35), „Kopciuszek 3: Co by było gdyby…” (godz. 12:55), „Tom i Jerry: Robin Hood i jego księżna mysz” (godz. 14:25) oraz „Asterix i Kleopatra” (godz. 15:35). W środę 3 maja PULS 2 pokaże  m.in. filmy: „Barbie i magiczne baletki” (godz. 10:45), „Były sobie człowieki” (godz. 13:30; premiera w PULS 2) oraz „Mój brat niedźwiedź 2” (godz. 15:35).

Pasmo Junior TV na kanale PULS 2 to również spotkania z wieloma innymi bohaterami z ulubionych familijnych seriali animowanych. Codziennie od poniedziałku do piątku widzów bawią m.in. „Teletubisie”, „Jake i piraci z Nibylandii”, „Bob Budowniczy”, „Strażak Sam”, „Tomek i przyjaciele”, „Baranek Shaun”, „Drużyna Umizoomi”, „Dora poznaje świat”, „Noddy”, „Flintstonowie”, „SpongeBob Kanciastoporty”’ „Kung Fu Panda” i „Pingwiny z Madagaskaru”. A od 4 maja od godziny 18:30 widzów czekają najnowsze odcinki uwielbianej przez dzieci i rodziców animacji „Niech żyje król Julian”.

Wieczory na PULS 2 zostały zarezerwowane dla wielbicieli najlepszych seriali kryminalnych. Codziennie od poniedziałku do czwartku od godziny 21:00 PULS 2 zaprasza dorosłych widzów na seriale „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” i „Agenci NCIS”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *