Rodzinne gotowanie w kuchni MasterChefa

Kulinarny wyścig trwa! Tym razem w kuchni MasterChefa odżyją rodzinne wspomnienia. Zawodnicy wspólnie ze swoimi bliskimi przygotują ulubione dania z dzieciństwa. Czy gotowanie z rodzicami ułatwi uczestnikom przejście do kolejnego etapu?

 

 

 

 

 

W walce o tytuł MasterChefa pozostała już tylko ósemka najlepszych kucharzy amatorów. W kolejnym odcinku zawodnicy pod tajemniczymi skrzynkami znajdą przedmioty, które towarzyszyły im w dzieciństwie – mały akordeon, szachownicę, własnoręcznie narysowany obrazek, czy lalkę. To oznacza jedno! Uczestnicy będą gotować ze swoimi najbliższymi!

Na przygotowanie ulubionej potrawy z czasów młodości rodzinne drużyny będą miały jedynie 60 minut. Czy to wszystkie utrudnienia? Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran zaplanowali dla nich jeszcze inną niespodziankę!

W drugiej konkurencji zawodnicy jeszcze raz przygotują danie, z którym poradzili sobie w tej edycji najsłabiej. Czy kucharzom uda się ulepszyć wcześniej skrytykowane potrawy? Osoba, która najgorzej poradzi sobie z kulinarnym wyzwaniem będzie musiała oddać fartuch i opuścić program.

Emisja 10 odcinka już w niedzielę 10 listopada o godz. 20:00 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *