MediaNC+Zapowiedzi TV

Rodzinne Mikołajki w Canal+ Family

6 grudnia CANAL+ FAMILY zaprasza wszystkich swoich widzów na zabawne i wzruszające produkcje dla całej rodziny. W programie: ekranizacja jednej z najpopularniejszej powieści dla najmłodszych „Heidi”, komediodramat o niesfornej dziewczynce „Wielka Gilly”, przezabawny „Dziennik cwaniaczka”, animacja „Rio” ze znakomitą muzyką, ciepła opowieść o marzeniach „Sing” oraz premierowo pełna przygód komedia „Zakwakani”. Familijne Mikołajki w CANAL+ FAMILY 6 grudnia od godz. 9:05.

 

 

 

Ten magiczny dzień rozpocznie ekranizacja najpopularniejszej powieści dla najmłodszych autorstwa Johanny Spyri. „Heidi” to piękna opowieść z zapierającymi dech krajobrazami o dziewczynce, która mieszka w Alpach Szwajcarskich.

Kilkuletnia Heidi (Anuk Steffen) wychowuje się bez rodziców. Pewnego dnia przeprowadza się od swojej ciotki do mieszkającego w górach dziadka. Tam dziewczynka zaprzyjaźnia się z niewiele od niej starszym chłopcem. Wspólne przeżywają wiele ciekawych przygód. Jednak swobodne i beztroskie życie przerywa powrót ciotki, która oznajmia, że zabiera Heidi do Frankfurtu.

EMISJA: CANAL+ FAMILY, 6 grudnia, godz. 09:05

Kolejna gratka dla małych widzów to „Wielka Gilly” – historia niesfornej dziewczynki, która w głębi duszy marzy o rodzinnym cieple. Na ekranie m.in. Kathy Bates („Titanic”), Glenn Close („Niebezpieczne związki”) oraz Octavia Spencer („Służąca”).

12-letnia Gilly Hopkins (Sophie Nélisse) to nieznośna, uparta i obdarzona specyficznym poczuciem humoru dziewczynka, która od lat tuła się po rodzinach zastępczych. Pewnego dnia Gilly trafia do domu Trotterów i już pierwszego dnia zdaje sobie sprawę, jak bardzo szalona jest to rodzinka. Za skórę zachodzi jej zwłaszcza Pani Trotter (Kathy Bates). Gilly postanawia zrobić wszystko, aby ją do siebie zniechęcić: kradnie, kłamie i robi wszystkie szalone rzeczy, które przychodzą jej do głowy. Czy i tym razem uda się jej odstraszyć swoją nową opiekunkę?

EMISJA: CANAL+ FAMILY, 6 grudnia, godz. 11:15

Do łez rozbawi wszystkich ekranizacja bestsellerowej powieści dla dzieci „Dziennik cwaniaczka”. Film opowiada o niesamowitych perypetiach obdarzonego oryginalnym poczuciem humoru nastolatka, który zmagania ze światem opisuje w prowadzonym przez siebie dzienniku.

Greg Heffley (Zachary Gordon) nim osiągnie sukces, musi przetrwać najgorsze i najstraszniejsze doświadczenie życiowe każdego nastolatka – szkołę! Nie będzie to łatwe, zwłaszcza kiedy dookoła czają się setki towarzyskich pułapek. By osiągnąć uznanie i ułatwić sobie życie Greg musi wynaleźć sposób na stanie się popularnym. To nie jest zwykły film – to poradnik przetrwania.

EMISJA: CANAL+ FAMILY, 6 grudnia, godz. 12:50 

O magicznej sile przyjaźni opowie mieniąca się żywymi kolorami animacja „Rio”. Produkcja jest dziełem Carlosa Saldanha – twórcy ostatnich dwóch odsłon „Epoki lodowcowej”. Na uwagę zasługuje znakomita muzyka w wykonaniu Jamie’ego Foxxa, Will.I.Ama z The Black Eyed Peas czy Bebel Gilberto. Piosenka z filmu – „Real in Rio” – była nominowana do Oscara 2012.

Papuga Blu, po wypadnięciu z rodzinnego gniazda, stała się łupem handlarzy egzotycznych ptaków i trafiła do mroźnej Minnesoty. Tam zaopiekowała się nią Linda. Pewnego dnia w księgarni prowadzonej przez kobietę pojawia się doktor ornitologii Tulio, który oświadcza, że Blu jest ostatnim samcem z gatunku ary modrej, a w Rio znajduje się ostatnia samica, Jewel. Doktor zaprasza przyjaciół do Brazylii, aby połączyć papugi i umożliwić przetrwanie gatunku.

EMISJA: CANAL+ FAMILY, 6 grudnia, godz. 14:55 

Nigdy się nie poddawaj się i mimo przeciwności losu – podążaj za marzeniami. „Sing” to ciepła familijna opowieść o tym jak mrucząca mysz, nieśmiała słonica i goryl-gangster wystąpili w muzycznym talent-show.

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Ponieważ kocha teatr, zrobi wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną m.in: cicho nucąca Mysz, nieśmiała Słonica, której towarzyszy pewna siebie matka, młody gangster Gorilla oraz punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca.

EMISJA: CANAL+ FAMILY, 6 grudnia, godz. 16:55 

Na zakończenie tego magicznego dnia CANAL+ FAMILY przygotował premierę zabawnej animacji „Zakwakani”. Kolorowa i pełna przygód opowieść o tym, że dzięki przyjaźni nawet nieopierzeni mogą stać się bohaterami i z czasem obrosnąć w piórka.

Dawno temu, w czasach gdy drób był wolny, a jaja nikomu nie kojarzyły się z jajecznicą, na pewnej kaczej wyspie doszło do wydarzeń, które na zawsze odmieniły los kaczego rodu. Nadszedł dzień, gdy Zła Czarodziejka pragnąca za wszelką cenę zachować wieczną młodość, postanowiła porwać mędrca, by wykorzystać jego niezwykłe zdolności. Traf chciał, że w tym samym czasie na wyspie ląduje zamorska eskadra walecznych kaczek. Córka jej dowódcy – piękna Eryka i syn mędrca – Żółtodziób, muszą szybko doprowadzić do sojuszu swoich ojców by pokrzyżować plany podstępnej Czarodziejki, które są gorsze niż ptasia grypa.

PREMIERA: CANAL+ FAMILY, 6 grudnia, godz. 19:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *