Rodzinne święta w Romance TV

Boże Narodzenie to czas pełen radości i miłości. Czekamy na niego przez cały rok, by spotkać się z najbliższymi przy świątecznym stole i razem spędzić wyjątkowe chwile. Szczególnie wtedy zależy nam by zadbać o ciepłą, rodzinną atmosferę. Aby tegoroczne Święta upłynęły w doskonałym nastroju, Romance TV przygotowało specjalny repertuar, pełen wzruszających premier telewizyjnych. W Wigilię wyemituje szczególny film – „Piosenka dla Mii“, opowiadający poruszającą historię młodego muzyka, który po wypadku zaczyna na nowo odkrywać otaczający go świat. Następnie udamy się w niesamowitą i pełną przygód podróż statkiem marzeń do Japonii, Kraju Kwitnącej Wiśni. W pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia w cudowny, świąteczny klimat wprowadzą widzów adaptacje powieści Rosamunde Pilcher – „Zimowe słońce” i „Czar miłości”, w których zakochani walczą o spełnienie swoich marzeń.

 

 

 

 

„Piosenka dla Mii” – film o tym, że czasami trzeba coś stracić, żeby coś zyskać.

Składanie sobie życzeń, wręczanie prezentów oraz kolacja w gronie najbliższych osób podczas wigilijnego wieczoru skłania do refleksji nad tym, jak ważne jest dzielenie się dobrem z drugim człowiekiem. Dlatego stacja Romance TV specjalnie na tę okazję przygotowała premierę filmu „Piosenka dla Mii“, wzruszającą opowieść o młodym i zdolnym muzyku, Sebastianie, który wiedzie szczęśliwe życie. Jego kariera wokalna zostaje nagle przerwana przez tragiczny wypadek, w wyniku którego chłopak traci wzrok. Nagle staje się osobą niepełnosprawną, nie będącą w stanie poradzić sobie samodzielnie z codziennymi obowiązkami. Wtedy nieoczekiwanie u boku mężczyzny pojawia się opiekunka Mia…

Premiera filmu odbędzie się we wtorek, 24 grudzień (Wigilia) o godz. 20:00.

„Statek marzeń – Japonia”, czyli świąteczna podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni

Po wigilijnej kolacji, o godz. 21:55, Romance TV zaprasza widzów w rejs do magicznej Japonii. Na pokładzie statku poznamy małżeństwo – Fährmannów oraz ich dziewięcioletniego syna Paula. Główna bohaterka, Saskia Fährmann pracująca w wydawnictwie literackim, spotyka podczas podróży znanego i pożądanego autora bestsellerów, Hendrika Claasena. Czy zapracowana na co dzień kobieta poświęci swój wolny czas rodzinie, czy może wykorzysta go na realizację kolejnych zawodowych celów? Wyjątkowa historia, pełna przygód i przypadkowych zdarzeń to doskonała propozycja dla wielbicieli romantycznych historii i egzotycznych podróży.

Romantyczne święta z Rosamunde Pilcher

W pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia Romance TV pokaże premierowo ekranizacje powieści niezwykle popularnej pisarki Rosamunde Pilcher. W świąteczną środę stacja wyemituje aż dwie nowe części filmu pt. „Zimowe słońce”. Produkcja przedstawia miłosne perypetie bohaterów na tle ich trudnych sytuacji życiowych. Jedną z postaci jest Elfrida Phibbs, która po śmierci ukochanego próbuje zacząć wszystko od nowa i przeprowadza się do malowniczej miejscowości Dibton, gdzie poznaje rodzinę Blundell. Kiedy dochodzi do tragedii i ginie żona Oscara Blundella oraz jego ukochana córka Francesca,  Elfrida wspierając przyjaciela w nieszczęściu, wyjeżdża z nim na Święta Bożego Narodzenia do szkockiej wioski Creagan. Dziwne zrządzenie losu powoduje, że w wynajętym przez nich domku spotyka się zupełnie przypadkowa grupa ludzi, mających odmienne poglądy i przyzwyczajenia. Do czego doprowadzi wspólne życie pod jednym dachem różnych od siebie pod wieloma względami osób?

Premiera filmu w środę, 25 grudnia (Boże Narodzenie) cz. 1 o godz. 20:00 i cz. 2 o godz. 21:50

Kolejna adaptacja autorki bestsellerów Rosamunde Pilcher w świątecznym repertuarze to film zatytułowany „Czar miłości“, opowiadający historię pary menedżerów hotelowych, Carrie i Sama. Ich małżeństwo, które na pozór wygląda na zgodne i pełne harmonii, w rzeczywistości jest bardzo burzliwe. Kiedy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży, podejmuje walkę zarówno o małżeństwo, jak i pracę oraz swoje dziecko.

Premierę filmu stacja Romance TV zaplanowała na  czwartek, 26 grudnia (Boże Narodzenie) cz. 1 o godz. 20:50, cz. 2 o godz. 21:50.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *