PolecaneTVN Discovery Polska

Roland-Garros przez kolejne lata na platformach Discovery dzięki umowie z FFT

Discovery i Fédération Française de Tennis zawarły umowę, na mocy której miliony użytkowników platform Discovery w Europie[i] będą mogły w kolejnych latach oglądać Roland-Garros. To przedłużenie wieloletniego partnerstwa, w ramach którego Eurosport pokazuje paryski turniej nieprzerwanie od 1989 roku.

 

Discovery oraz Fédération Française de Tennis (FFT) ogłosiły dziś zawarcie nowej umowy, na mocy której miliony użytkowników platform Discovery w Europie będą mogły oglądać Roland-Garros przez kolejne pięć lat, począwszy od 2022 roku. Potencjał Eurosportu, discovery+, oraz bezpłatnych kanałów telewizyjnych będących w portfolio Discovery zapewnią dalszy wzrost oglądalności Roland-Garros na najważniejszych tenisowych rynkach. Eurosport transmituje każdy turniej organizowanych na kortach im. Rolanda Garros nieprzerwanie od 1989 roku.

Discovery wykorzysta niezrównaną wiedzę ekspertów i ogromną skalę zasięgu swoich platform telewizyjnych i cyfrowych, aby w jak najlepszy sposób przedstawiać milionom widzów niesamowite wydarzenia związane z Roland-Garros.

– Nasz związek z Roland-Garros trwa od lat. Cały czas podnosimy wyniki oglądalności i poziom zaangażowania użytkowników. Łączymy wiedzę najlepszych ekspertów z innowacyjnymi technologiami, dzięki czemu nasze relacje stoją na najwyższym poziomie. Nowa umowa z FFT to dla nas zobowiązanie, aby w dalszym ciągu pokazywać mecze tenisowe na światowym poziomie rozgrywane na Roland-Garros milionom widzów w Europie – powiedział Andrew Georgiou, President, Eurosport and Global Sports Rights & Sports Marketing Services.

– Współpraca z Discovery, czyli firmą o tak ogromnym zasięgu, pokazuje nasze ambicje dotyczące Roland-Garros na scenie międzynarodowej. Chcemy, aby ten turniej był dla wszystkich niesamowitym przeżyciem – podkreślił Gilles Moretton, President of the FFT.

 

[i] Z wyłączeniem Francji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *