Romance TV HD w otwartym oknie Cyfrowego Polsatu

Do 15 lutego 2019 roku abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający minimum z pakietu Mini HD, którzy nie mają w swoim abonamencie kanału Romance TV HD, będą go mogli oglądać bez dodatkowych opłat. Kanał znajduje się na pozycji 145.

Na początek 2019 roku Romance TV przygotował dla widzów wyjątkowe premiery filmów i seriali m.in. ekranizacje kryminałów z wątkiem romantycznym autorstwa Donny Leon (w każdą sobotę o godz. 20:00) oraz nowy, wyczekiwany sezon popularnego serialu „Burza uczuć” (od pon. do pt. o  godz. 10:30, 16:15 oraz 23:50). Natomiast z okazji Walentynek stacja zaprezentuje najsłynniejszą historię miłosną wszech czasów – „Romeo i Julia”, w premierowej, włoskiej odsłonie.

Początek roku pełen premier w Romance TV

Komisarz Brunetti na antenie Romance TV

Walka z przestępczością jeszcze nigdy nie była tak romantyczna! W Romance TV służbę rozpoczął komisarz Guido Brunetti. W każdą sobotę, aż do marca, o godz. 20:00 stacja  pokaże ekranizacje popularnej serii kryminalnej autorstwa Donny Leon. Wątki kryminalne przeplatane są miłosnymi, a to wszystko na tle przepięknej Wenecji. Historie o Brunettim i jego sympatycznej rodzinie z pewnością zachwycą widzów. 

Nowy sezon serialu „Burza uczuć”

Wyjątkowe historie toczące się wokół pięciogwiazdkowego hotelu Fürstenhof niezmiennie cieszą się powodzeniem i wciąż przyciągają przed telewizory miliony widzów. W dziewiątym sezonie emitowanego w ponad 20 krajach serialu „Burza uczuć” pojawiają się nowe postaci – Pauline oraz Leonard, czyli syn kolejnego właściciela hotelu. Losy bohaterów serialu będzie można śledzić w Romance TV od pon. do pt. o godz. 10:30 (powtórki: godz. 16:15 i 23:50).

Miesiąc zakochanych w Romance TV

Z okazji Walentynek Romance TV przygotował dla widzów wyjątkową propozycję – „Romeo i Julia”, czyli najsłynniejszą historię miłosną wszech czasów. Młodzi bohaterowie zakochują się w sobie pomimo nienawiści, którą żywią do siebie ich rodziny. Ten znany od wieków szekspirowski dramat zaprezentowany zostanie w zupełnie nowej, włoskiej odsłonie. Emisja już 14 lutego, o godz. 21:55.

Dodatkowo w lutym Romance TV proponuje widzom czarodziejskie historie o wielkiej sile miłości. Premiery telewizyjne „Piękna i bestia” (17.02, godz. 20:00) oraz „Baśnie 1001 nocy” (24.02, godz. 20:00) to opowieści o mężczyznach, których życiem rządziły dotychczas niegodziwość i oziębłość. Okazuje się, że tylko bezinteresowna miłość kobiet jest w stanie rozjaśnić ich mroczne dusze i poprowadzić ku szczęściu.

W każdą środę lutego o godz. 21:55 Romance TV zaprezentuje także niezwykłe miłosne historie prosto
z Austrii. Cztery romantyczne ekranizacje bestsellerowej autorki Lilly Schönauer zawiodą widzów w górskie okolice i poruszą ich serca.

Nowe odcinki „Diagnozy Betty”

Hitem w lutym będą również premierowe odcinki uwielbianego serialu o uroczej pielęgniarce. Na widzów czeka Betty i jej nowe historie! Od 2 lutego, w każdą sobotę o godz. 18:10 Romance TV będzie emitować dalsze losy pielęgniarek i lekarzy z Karlsklinik.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *