MediaZapowiedzi TV

Romance TV patronem medialnym jubileuszowej – V Konferencji Sekson – Bliskość i relacje (wideo)

Romance TV ponownie objął patronatem medialnym Konferencję Sekson, której piąta, jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 14 -15 października w CIC Warsaw. W tym roku motywem przewodnim będą bliskość i relacje, w kontekście osób z niepełnosprawnościami. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Avalon i można wziąć w nim udział zarówno stacjonarnie jak i online.

 

Podczas V Konferencji Sekson głos zabiorą m.in.: Agata i Wojciech Sawiccy (Life on Wheelz), Paulina Mikuła (Mówiąc Inaczej), Malwina Łapińska (nie.pelnosprytna) czy też Martyna Zachorska (Pani od Feminatywów). Uczestnictwo w Konferencji Sekson jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych – wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Konferencja Sekson organizowana jest co roku, od 2019 r., przez Fundację Avalon. Jest to najważniejsze i największe tego typu wydarzenie w Polsce.

– Z dumą kolejny rok wspieramy to wydarzenie, gdyż dla Romance TV bliskość i relacje międzyludzkie zawsze będą szalenie ważne. Pozytywne uczucia promujemy w naszych serialach i filmach. Uważam, że praca jaką wykonują organizatorzy i partnerzy przy konferencji Sekson już owocuje. Wspieranie osób z niepełnosprawnościami w każdej dziedzinie życia, także w zakładaniu rodziny, doświadczaniu seksualności, relacjach, uczuciach, powinno być czymś oczywistym. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji
mówi Krzysztof Mikulski, CEO Romance TV Polska.

Więcej informacji na stronie: https://www.sekson.pl/

 

 

foto. materiał prasowy Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *