Romantyczny Sylwester w TVN Fabuła

Nie przepadasz za hucznymi imprezami? TVN Fabuła ma idealną propozycję dla Ciebie. Spędź Sylwestra z TVN Fabuła i roztańczonymi filmami.

 

 

 

 

 

 

„Step Up 3”   godzina 8:40

Luke jest ulicznym tancerzem, mieszka w starym magazynie, w którym ćwiczą taniec jego kumple z grupy. Wszyscy przygotowują się do konkursu, w którym chcą pokonać konkurencję. Luke wyrusza na miasto żeby znaleźć nowych utalentowanych tancerzy, którzy zasilą jego formację.

Luke jest ulicznym tancerzem, mieszka w starym magazynie, w którym ćwiczą taniec jego kumple z grupy. Wszyscy przygotowują się do konkursu, w którym chcą pokonać konkurencję. Luke wyrusza na miasto żeby znaleźć nowych utalentowanych tancerzy, którzy zasilą jego formację.

„Kopciuszek: Roztańczona historia”  godzina 10:45

Współczesna wersja bajki ze świetną muzyką i pokazami tanecznymi. Mary (Selena Gomez) to nowoczesny Kopciuszek, który zamiast szklanych pantofelków woli buty do tańca.

Czy jej nowy szkolny kolega – Joey, okaże się Księciem? Czy zdobędzie serce dziewczyny? Czy razem będą tańczyć długo i szczęśliwie?

„Mamma Mia”  godzina 15:45

Niezwykły musical przeznaczony dla całej rodziny. Na małej greckiej wysepce trwają przygotowania do wesela córki właścicielki małego hoteliku. Dziewczyna jest jednak nieszczęśliwa bo nie zna swojego ojca.

Z wykradzionego matce pamiętnika dowiaduje się, że może być aż trzech kandydatów i wszystkich zaprasza na swoje wesele. Fabuła filmu służy przedstawieniu wielu piosenek najpopularniejszego zespołu lat siedemdziesiątych, ABBY. Dwie godziny znakomitej rozrywki.

„Smoking”  godzina 18:00

Bogaty przemysłowiec i tajny agent w jednej osobie, Clark Devlin (Jason Isaacs), zostaje postrzelony w czasie akcji i zapada w śpiączkę. Ponieważ trzeba realizować prowadzone przez niego zadania, wyznacza się zastępcę Clarka. Rolę tajnego agenta powierza się jego dotychczasowemu szoferowi. Jimmy Tang nie jest do tej roli przygotowany, ale to nie stanowi problemu. Aby dobrze wykonywać nowe obowiązki Jimmy ma otrzymać specjalną pomoc w postaci niezwykłego narzędzia.

Okazuje się, że ma nosić elegancki smoking od Armaniego, ten sam, w którym często występował publicznie jego szef, Clark. W chwilę po założeniu gustownego ubrania, okazuje się, że nie jest to zwykła część garderoby, ale supernowoczesne wyposażenie dla współczesnego szpiega. W takim przebraniu dla byłego szofera nie ma już rzeczy niemożliwych. Wkrótce Jimmy świetnie zastępuje swego szefa nawet w najtrudniejszych misjach szpiegowskich.

„Mad Max: Na drodze gniewu”  godzina 20:00

Max Rockatansky ( Tom Hardy), prześladowany przez swoją mroczną przeszłość, zaczyna wierzyć, że najlepszym sposobem na przetrwanie jest samotność. Wbrew własnej woli zostaje jednak wplątany w ucieczkę przez pustkowia Wasteland wraz z ekscentryczną grupą pod dowództwem Furiosy (Charlize Theron).

Razem uciekają przed pościgiem, na czele którego stoi tyran Joe, władca Cytadeli, pragnący odzyskać coś niezwykle dla siebie wartościowego.

„Nienarodzony”  godzina 22:45

Casey Beldon (Odette Yustman), zaczyna być dręczona koszmarami. Wydaje się jej również, że ktoś lub coś pojawiło się w jej życiu, bo nieustannie dochodzi do tajemniczych, nie dających się wytłumaczyć racjonalnie wydarzeń.

Casey zwraca się o pomoc do rabina Sendaka (Gary Oldman). Okazuje się, że ciało dziewczyny próbuje opętać złowrogi duch. Casey i Sendak odkrywają, że na rodzinie Beldonów ciąży klątwa, która ma swoje źródło w czasach holokaustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *