Romek Wrzosek Dyrektorem Marketingu i Promocji Telewizyjnej w NOBOX TV

Romek Wrzosek Dyrektorem Marketingu i Promocji Telewizyjnej, Doradcą ds. Programowych w NOBOX TV, dowiedział się portal SATinfo24.pl.

 

Romek Wrzosek

W wywiadzie dla portalu SATinfo24.pl Romek Wrzosek powiedział: Jestem Prezenterem i dziennikarzem,muzycznym. Moja kariera zaczęła się w roku 1996/97 z chwilą poznania Miry Mreckiej (która jest Matką muzyki Disco Polo bo to ona pierwsza zagrała utwór zespołu Fanatic "Czarownica" w Polskim Radiu) i Tomka Matyszewskiego, którzy prowadzi swój autorski program "Nasze niedzielne granie" na antenie Radia "S" przy Zielnej. Wtedy mnie zaprosili so studia i tak się wszystko zaczęło później było Radio Bogoria, które Mira tworzyła, a ja miałem w nim swój program o modzie oraz Radio Mozowsze w którym Maciek Dobrowoslki, prowadziliśmy program o muzyce Disco Polo w którym to, radiu wiele teraźniejszych topowych zespołów zaczynało swoje kariery, takie jak: MIG, MEJK, TOPLESS, itp. Po mojej drodze kariery przewineły się jeszcze Radio Hobby: TV Polsat, Superstacja (na stałe w niej komentuję), ITV, Polonia 1, TVN, POLO TV, NOBOX TV. 

W ramówce Nobox TV znajdują się programy poświęcone takim tematom, jak kulinaria, kosmetologia, ziołolecznictwo, sport, fitness. Na razie kanał dostępny jest na lokalnym multipleksie naziemnym na Śląsku. Trwają rozmowy z operatorami kablowo-satelitarnymi. Za dystrybucję Nobox TV odpowiada firma Delegata.

Głównym udziałowcem K2M Media jest Grupa Nucity, właściciel studia produkcji telewizyjnej.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.