Romek Wrzosek Dyrektorem Marketingu i Promocji Telewizyjnej w NOBOX TV

Romek Wrzosek Dyrektorem Marketingu i Promocji Telewizyjnej, Doradcą ds. Programowych w NOBOX TV, dowiedział się portal SATinfo24.pl.

 

 

 

 

 

Romek Wrzosek

 

W wywiadzie dla portalu SATinfo24.pl Romek Wrzosek powiedział: Jestem Prezenterem i dziennikarzem,muzycznym. Moja kariera zaczęła się w roku 1996/97 z chwilą poznania Miry Mreckiej (która jest Matką muzyki Disco Polo bo to ona pierwsza zagrała utwór zespołu Fanatic „Czarownica” w Polskim Radiu) i Tomka Matyszewskiego, którzy prowadzi swój autorski program „Nasze niedzielne granie” na antenie Radia „S” przy Zielnej. Wtedy mnie zaprosili so studia i tak się wszystko zaczęło później było Radio Bogoria, które Mira tworzyła, a ja miałem w nim swój program o modzie oraz Radio Mozowsze w którym Maciek Dobrowoslki, prowadziliśmy program o muzyce Disco Polo w którym to, radiu wiele teraźniejszych topowych zespołów zaczynało swoje kariery, takie jak: MIG, MEJK, TOPLESS, itp. Po mojej drodze kariery przewineły się jeszcze Radio Hobby: TV Polsat, Superstacja (na stałe w niej komentuję), ITV, Polonia 1, TVN, POLO TV, NOBOX TV. 

W ramówce Nobox TV znajdują się programy poświęcone takim tematom, jak kulinaria, kosmetologia, ziołolecznictwo, sport, fitness. Na razie kanał dostępny jest na lokalnym multipleksie naziemnym na Śląsku. Trwają rozmowy z operatorami kablowo-satelitarnymi. Za dystrybucję Nobox TV odpowiada firma Delegata.
Głównym udziałowcem K2M Media jest Grupa Nucity, właściciel studia produkcji telewizyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *