Romeo Jozak gościem Cafe Futbol

Szkoleniowiec Legii Warszawa, Romeo Jozak będzie gościem niedzielnego Cafe Futbol. Chorwat kilka godzin przed hitem 16. kolejki Ekstraklasy, w którym "Wojskowi" zmierzą się z Górnikiem Zabrze opowie o swoich postrzeżeniach po pierwszych miesiącach pracy w klubie.

 

Jozak objął Legię po Jacku Magierze 13 września. Od tego czasu Chorwat przegrał dwa mecze, a siedem wygrał. Jego zespół jest wiceliderem Ekstraklasy, a bardzo istotny dla układu górnej części tabeli mecz z Górnikiem rozegra w niedzielny wieczór.

W Cafe Futbol podsumowane zostaną pierwsze dwa miesiące pracy Jozaka. Wydaje się, że po słabym początku "Wojskowi" wyszli już na prostą. Styl ich gry nie powala, ale trzeba przyznać, że mistrzowie Polski zaczęli zdobywać punkty i dzięki temu są wysoko w stawce.

Zobaczymy co o meczu Legia - Górnik sądzi "Cezary z Pazurem", a także przyjrzymy się "Przedszkolom Piłkarskim" - projektowi warszawskiego klubu, który prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Program poprowadzi Bożydar Iwanow, nie zabraknie też stałych ekspertów Romana Kołtonia oraz Tomasza Hajty.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport

Od 12.25 dogrywka na Polsatsport.pl

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.