Rosną udziały TVP Info. Jedynka liderem weekendu

Niezmiennie w weekendy Jedynka przyciąga najwięcej widzów wśród wszystkich stacji telewizyjnych. W sobotę TVP Info było najchętniej oglądaną anteną wśród kanałów informacyjnych.

 

 

 

 

 

TVP1 z udziałami: 9,6% w piątek, 8,8% w sobotę i 9,2% w niedzielę, dominuje wśród wszystkich stacji. W TOP 10 tytułów weekendu aż 8 należało do Telewizji Polskiej, w tym 4 do Jedynki. W weekend najliczniejszą widownię – 3,1 mln osób (21,5% udziały) zgromadził kolejny odcinek programu „Sanatorium miłości”. Sobotnie zawody Puchar Świata w Willingen łącznie na antenach TVP1 i TVP Sport obejrzało 3,5 mln widzów (31% udziały), a w piku 4,6 mln osób.

W minioną niedzielę, rekordową widownię – 2,6 mln osób (23,9% udziały) zanotowała emitowana w TVP2 „Familiada”. Teleturniej prowadzony przez Karola Strasburgera uzyskał najlepszy wynik od lutego 2019 r.

W minioną sobotę z udziałami 4,6%, TVP Info pozostaje bezkonkurencyjne wśród kanałów informacyjnych. Tego dnia prowadzony przez Magdalenę Ogórek i Jacka Łęskiego program „Studio Polska” był najchętniej oglądany. Średnia widownia wyniosła ponad 800 tys. widzów (7,1% udziały). To najlepszy wynik programu od grudnia 2018.

Od początku 2020 roku aż 8 na 10 tytułów należy do TVP Info. Najliczniejszą widownię zgromadziły: 20 stycznia program „Kasta” – 1,3 mln osób oraz wydanie specjalne serwisu informacyjnego TVP Info – 1,2 mln widzów i emitowany 14 stycznia „Teleexpress Extra”, który obejrzało 1,1 mln widzów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *