Rozmowa z Tymoteuszem Rompą z TBN Polska

 

Przedstawiamy kolejną rozmowę, tym razem z Tymoteuszem Rompą Antenna Manager TBN Polska.

 

1 grudnia 2017 roku telewizja TBN Polska rozpoczęła nadawanie 24 godziny na dobę, jak Pan ocenia ten czas kiedy widzowie dobrze poznali co oferuje kanał ?

Tymoteusz Rompa: Telewizja rozwija się, a to oznacza, że będziemy starali się regularnie zaskakiwać naszych widzów kolejnymi nowościami. Widzowie nasi znają charakter stacji, ale przed nami ogromna praca w przedstawieniu kanału kolejnym widzom.

TBN Polska jest kanałem FTA, mimo to kanał nie jest dostępny na liście Cyfrowego Polsatu, czy trwają jakiekolwiek rozmowy aby kanał trafił na listę Cyfrowego Polsatu ?

Tymoteusz Rompa :  Cieszymy się z obecności w FTA, cieszymy się z polityki udostępniania różnych kanałów FTA, jakich nie ma w ofercie. Chcemy być obecni dla wszystkich polskich widzów. Cyfrowy Polsat to ważny dla nas dystrybutor. Zależy nam na tym, aby klienci Cyfrowego Polsatu korzystali z dostępu do TBN Polska w ofercie.

Wersja kanału HD w dzisiejszych czasach to standart, czy w najbliższym czasie TBN Polska zostanie zastąpiona na satelicie wersją HD ?

Tymoteusz Rompa :  W wersji HD jesteśmy obecni w sieciach kablowych i Pilocie WP. Jakość HD na satelicie jest przyszłością w zasięgu wzroku. Jednak TBN Polska jest częścią kompleksowej umowy, w jakiej obsługiwane są inne kanały TBN w Europie. Dlatego, że zmiana ma nastąpić w kilku kanałach, operacja jest bardziej skomplikowana.

Czy telewizja TBN Polska planuje w najbliższym czasie jakieś nowości programowe itp. ?

Tymoteusz Rompa: Tak pracujemy nad kilkoma seryjnymi produkcjami, jakie przedstawimy wczesną jesienią. Już we wrześniu pojawią się pierwsze odcinki nowych 2 serii, w październiku kolejnych dwóch. Oczywiście, będą inne niespodzianki.

Tymoteusz Rompa: Co chciałby Pan przekazać czytelnikom portalu SATinfo24.pl ?

Oczywiście życzyłbym bym każdemu z nich spokoju i jeszcze raz spokoju. Dzisiaj dystans do informacji jest bardzo potrzebny, dlatego uważam, że pożądaną cechą czytelników SATinfo24.pl jest ich osobisty dystans do wszystkich treści, które miały by im zaburzyć spokój domowego rewiru lub zdrowie. SATinfo24.pl życzę rozwoju oraz regularnego zdobywania kolejnych wyznaczanych celów.

 

TBN Polska to polski niekodowany (FTA) program telewizyjny o tematyce familijnej z wartościami chrześcijańskimi. Telewizja TBN Polska tworzy ofertę programową w taki sposób, by zaspokoić zróżnicowany gust szerokiego grona odbiorców ceniących sobie rozrywkę na wysokim poziomie oraz poszukujących wartościowych programów dla siebie i całej rodziny.

TBN Polska to kanał oferujący bogaty wybór programów: podróżniczych, historycznych, dokumentalnych, biznesowych, edukacyjnych, muzycznych oraz animowanych dla dzieci. Starannie dobraną ofertę programową dopełniają filmy fabularne oraz seriale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *