Rozśpiewane lato 4FUN KIDS! Zabawa, edukacja i konkursy dla dzieci w 4FUN Dance i 4FUN Gold

Lato w pełni, a kanały 4FUN są pełne wakacyjnych hitów – także dla najmłodszych! Przeboje 4FUN Kids w 4FUN DANCE oraz Przeboje dla dzieci w 4FUN GOLD to pasma z piosenkami, które uwielbiają wszystkie dzieci!

 

Pasma dziecięce na antenie 4FUN Dance i 4FUN Gold są bezpieczne i spokojne, sygnowana przez tak lubianych twórców, jak Śpiewanki.TV, Śpiewające Brzdące czy Urwisowo. Czy jest pewniejsza przestrzeń w polskiej telewizji z niewielką ilością reklam, sprawdzoną treścią, fajnymi konkursami, obecnością dzieci na antenie i zaufaniem rodziców?

Dlatego zostań z nami przez całe lato! Codziennie serwujemy najmłodszym widzom edukację i zabawę przez muzykę, najlepsze konkursy z nagrodami, hity znane z YouTube, największe dziecięce przeboje i mnóstwo ciekawych przerywników, dzięki którym Twoje dziecko nauczy się liter, podstawowych działań matematycznych oraz pozna świat zwierząt.

Spędźcie lato razem z 4FUN.TV, które jest najbezpieczniejszym miejscem dla Waszych pociech i spotkajmy się przed TV!

Rozśpiewane lato 4FUN KIDS – kiedy i gdzie oglądać?

  • Przeboje 4FUN KIDS na antenie 4FUN DANCE – CODZIENNIE w godz. 6:00 – 11:00

a potem przełączamy się na:

  • Przeboje dla dzieci w 4FUN GOLD – CODZIENNIE w godz. 11:00 – 18:00

Konkursy dla dzieci i atrakcyjne nagrody

To nie koniec atrakcji, które dla przygotowano na całe lato! Razem ze swoimi pociechami możecie wziąć udział w naszych konkursach. Aktualnie trwają dwa konkursy:

Pierwszy teledysk już gotowy. Zobaczcie, jak dzieciaki 4FUN poradziły sobie z hitem Śpiewanki.tv – „Dziadek fajną farmę miał” i bierzcie udział w kolejnych! Teraz nagrywamy „My jesteśmy żabki” z kanału Śpiewające Brzdące. Kolejne klipy i kolejne nagrody w przygotowaniu! Sprawdzajcie konkursy 4FUN.TV regularnie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *