„Roztańczony PGE Narodowy” już dziś w Polsacie

Stadion w Warszawie znów będzie największą dyskoteką w Polsce! Do zabawy porwą giganci muzyki disco: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i Weekend, Marcin Miller z formacją Boys oraz Sławomir Świerzyński i Bayer Full. Gwiazdą zagraniczną wieczoru będzie Alvaro Soler. #25latpolsat

 

 

Tej jesieni po raz kolejny poczujemy bicie milionów serc tańczących w rytmie disco. Po koncertach we Wrocławiu, Kobylnicy i Stężycy nadszedł czas na dalsze świętowanie 25-lecia Telewizji POLSAT oraz ćwierćwiecza disco polo. Przed nami wielki finał w samym sercu Warszawy.

W sobotę 23 września na PGE Stadionie Narodowym wystąpią niekwestionowane gwiazdy: zapełniający każdą salę koncertową do ostatniego miejsca Zenon Martyniuk i Akcent, Radek Liszewski z zespołem Weekend – to oni 16 lat temu zadebiutowali na antenie Polsatu w programie Disco Polo Live, Marcin Miller i Boys, którego motto brzmi „Gramy dla ludzi” oraz jeden z pierwszych zespołów disco polo, Bayer Full i jego lider Sławomir Świerzyński – ambasador tego gatunku muzyki w Chinach.

Gwiazdą tegorocznego koncertu będzie Alvaro Soler, muzyk podbijający listy przebojów w wielu krajach. Jego utwór „Sofia” był odtwarzany w serwisie YouTube prawie 400 milionów razy. Artystę rodem ze słonecznej Hiszpanii usłyszymy również w duecie z Moniką Lewczuk w utworze „Libre”. Swoje hity wykonają także Long & Junior, MIG oraz zespół After Party.

Imprezę poprowadzą: aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz Waldemar Kasta, raper, wokalista i spiker gal KSW.

 


„Roztańczony PGE Narodowy” w sobotę 23 września od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT i od godz. 22:05 na kanale Disco Polo Music.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *