Rusza 4FUN KIDS – pierwsza muzyczna telewizja dla dzieci (wideo)

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią decyzją nadawcy, z dniem 1 września 2020 roku kanał 4FUN GOLD zmienił się w 4Fun Kids.

 

4Fun Kids będzie nadawany na tych samych kanałach, na których emitowany był kanał 4FUN GOLD, z którym się obecnie żegnamy.

 

 

4Fun Kids skierowany jest do dzieci wieku od 1 do 8 lat i ich rodziców. Poza największymi dziecięcymi przebojami pojawią się również materiały edukacyjne przygotowujące najmłodszych do przedmiotów wczesnoszkolnych. W interaktywnych programach będą mogli brać udział rodzice, m.in. głosując w wybranych „TOP LISTACH” lub dzielić się na ekranie telewizora zdjęciami swoich dzieci i ich rysunków.

W ramówce kanału znajdą się zarówno ulubione pasma z piosenkami maluchów m.in. „BUDZIMY SIĘ Z 4FUN KIDS”, „PRZEBOJE DLA DZIECI 4FUN KIDS”, „GIMNASTYKA DLA SMYKA W 4FUN KIDS”, jak i programy, dzięki którym dziecko pozna angielskie słówka, cyferki, nauczy się rozpoznawać literki, kolory, zwierzęta. W wieczornym paśmie oprócz kołysanek i wyciszających melodii, zobaczymy programy dla dorosłych m.in. „PORA RELASKU” czy „KARAOKE”.

 

 

Kanał 4FUN Gold zapewniał widzom sentymentalną podróż w czasie. To kanał z największymi przebojami z kategorii oldies oraz nowymi utworami, który zyskały już rangę hitów.

4FUN Gold przywoływał najlepsze wspomnienia, grając piosenki z lat 80. 90. i te powstałe po roku 2000.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *