Rusza cykl podcastów WO realizowany z BBC Lifestyle

Serwis WysokieObcasy.pl w partnerstwie z kanałem BBC Lifestyle rusza z cyklem podcast ów „Bądź dla siebie dobra”. Każdy z odcinków cyklu, realizowany ze wsparciem specjalistów, rozwija i tłumaczy zagadnienia z zakresu diety, kosmetologii czy seksu, które mogą wpływać na jakość życia i samoocenę.

 

Nowy Rok sprzyja podejmowaniu wielu postanowień, jak redukcja wagi czy poprawa wyglądu. BBC Lifestyle wspólnie z Wysokimi Obcasami poprzez specjalny cykl podcastów, realizowanych z udziałem ekspertów, pragną zachęcić do tego, by wprowadzając zmiany w dotychczasowym stylu życia, podejmować świadome wybory i na pierwszym planie zawsze stawiać siebie i swoje dobre samopoczucie.

W styczniu na antenie BBC Lifestyle odbędą się premiery serii „Jak mądrze schudnąć?”, „Cała prawda o zabiegach kosmetycznych”, „Czy masz zdrowe jelita?” oraz „Jak osiągnąć lepszy orgazm?”. Każdy z programów pokazuje jasno, jak ważne jest wparcie ekspertów przy obieraniu własnej drogi do osiągnięcia założonego celu. Dlatego BBC Lifestyle we współpracy z Wysokimi Obcasami postanowiło stworzyć dodatkową przestrzeń do dyskusji i rozmów z lokalnymi ekspertami, którzy mogą pomóc odbiorcom podjąć decyzje o zmianie w życiu świadomie, ale przede wszystkim w zgodzie ze sobą.

W ramach cyklu „Bądź dla siebie dobra” na słuchaczy podcastu Wysokich Obcasów czekają 4 odcinki zrealizowane w partnerstwie z BBC Lifestyle. W każdym z nich gościć będzie specjalistka z zakresu zdrowia, dietetyki, kosmetologii oraz edukacji seksualnej. W gronie zapraszanych do rozmów ekspertek znalazły się m.in. Kasia Błażejewska-Stuhr, która już w pierwszym odcinku rozwieje mity dotyczące rewolucyjnych diet, oraz Magdalena Suchan, znana również jako Mama Kosmetolog, która odczaruje temat najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych.

Pierwszy odcinek podcastu dostępny jest już na https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/0,176631.html?podcast=100163 natomiast kolejne publikowane będą w piątki 8, 22 i 29 stycznia. Wszystkie odcinki cyklu publikowane będą na profilu Wysokich Obcasów na Spotify oraz YouTube, w aplikacji podcastowej TOK FM oraz w serwisie Wysokieobcasy.pl/podcasty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *